Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Герої не вмирають, поки ми про них пам'ятаємо…

  23-24 серпня ми завжди віддавали шану всім українцям, які століттями виборювали незалежність України.

  Історія циклічна, і боротьба з колоніальною державою вже тягнеться чотири століття. Орша, Конотоп, Крути, Вапнярка, Гурби, Савур-Могила, Донецький аеропорт, Дебальцеве, Буча, Ірпінь, Харків, Маріуполь, Сєверодонецьк – у цих та сотнях інших боїв українське вояцтво самовіддано, не шкодуючи себе та знищуючи ворогів, боронило і боронить тепер Україну від одного і того ж агресора.

  Спливають століття, але ворог України – той самий: Московія, Російська імперія, Радянська Росія, Російська Федерація.

  29 серпня в День пам’яті захисників України, ми віддаватимемо шану українцям, які загинули в російсько-українській війні, самовіддано боронячи з 2014 року нашу землю, відстоюючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

  Наші українські Герої - приклад мужності та незламності. Вони власною кров’ю вписали свої імена в новітню історію незалежності України.

  22 серпня 2022 року, під час форуму «Захисники. Перекличка» у межах V Міжнародного ветеранського та волонтерського форуму «Там, де ми – там Україна» Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний сказав: «У цій війні беруть участь не лише військовослужбовці й не лише ті, хто взяв до рук зброю, – наші маленькі дітки, які зовсім ні в чому не винні, крім того, що вони народилися саме тут і саме в цей час. Вони справді нічого не розуміють, що відбувається, але однозначно потребують захисту і біля Соледара, Бахмута, Великої Новосілки, і тут, тому що їхній батько пішов на фронт і, можливо, входить до тих майже дев’ять тисяч героїв, які загинули».

  За цими трагічними цифрами криються тисячі зламаних людських доль! Батьки втратили дітей, дружини – чоловіків, діти – батьків…

  Мешканці Погребищенської громади одними з перших стали на захист рідної землі.

  На жаль, з 2014 року майже сто – уродженців та родини яких проживають у нашій громаді віддали найдорожче - своє життя у війні з рашистською ордою:

  1. 20.02.73-02.08.14 Дубов Ігор Леонідович, с. Борщагівка
  2. 19.04.90-28.08.14 Школьний Олег Андрійович, с. Старостинці
  3. 16.07.84-29.10.14 Богданов Олег Миколайович, с. Очеретня
  4. 14.04.72-31.01.15 Башняк Роман Васильович, с. Новофастів
  5. 18.05.85-09.02.15 Грушко Роман Миколайович, селище Погребище І
  6. 26.03.80-26.05.15 Левчук Євген Віталійович, м. Погребище
  7. 08.03.71-11.08.16 Шелепун Олександр Миколайович, с. Морозівка
  8. 11.09.83-30.03.20 Мовчанюк Володимир Сергійович, с. Андрушівка
  9. 10.06.64 -24.02.22 Елярт Сергій Олексійович, м.Погребище (похований в м.Херсон)
  10. 23.06.77- 28.02.22 Лавренюк Сергій Петрович, с. Станилівка
  11. 12.04.97-20.03.22 Халімон Віталій Володимирович, м. Погребище
  12. 10.03.99- 21.03.22 Ярмолка Максим Ігорович, с.Педоси (похований в Рівненській обл.)
  13. 19.01.98-04.04.22 Телепенко Василь Володимирович, с. Очеретня
  14. 16.07.65 -05.04.22 Чернявський Юрій Васильович, с. Скибинці
  15. 08.06.89 -06.04.22 Хортюк Ігор Олександрович, с. Довгалівка
  16. 28.04.88-28.04.22 Фісюк Ігор Юрійович, м. Погребище
  17. 10.11.94-03.05.22 Румянцев Віталій Сергійович, с. Дзюньків
  18. 25.03.68-03.06.22 Загинайло Олександр Миколайович, с.Бухни (похований с. Мар’янівка Гайсинського району Вінницької області)
  19. 12.12.71-21.05.22 Кучевський Андрій Іванович, с. Плисків
  20. 05.05.88-14.07.22 Даценко Володимир Григорович, с. Булаї
  21. 23.11.74-14.07.22 Навроцький Микола Дмитрович, с. Дзюньків
  22. 20.10.92-17.07.22 Лесик Дмитро Ігорович, селище Погребище Перше
  23. 29.03.71-17.07.22 Носік Анатолій Іванович, селище Погребище Перше
  24. 15.11.72-17.07.22 Зайчук Михайло Олександрович, с. Кур’янці
  25. 17.08.82-17.07.22 Тернопольський Олександр Миколайович, с. Кур’янці
  26. 11.06.77- 04.08.22 Лісовий Сергій Дмитрович, с.Бухни (похований в м.Київ)
  27. 12.05.89 – 29.08.22 Бедрак Вадим Анатолійович, с. Степанки (пох.с.Плисків)
  28. 14.09.66 – 04.09.22 Бойко Богдан Васильович, с. Плисків
  29. 26.10.93- 01.10.22 Миронюк Андрій Петрович, с.Сніжна
  30. 16.05.83 – 05.10.22 Пелишок Сергій Вікторович, с.Спичинці
  31. 08.05.65 - 05.10.22 Кузьмінець Сергій Леонідович, с.Плисків
  32. 04.07.78 - 4.11.22 Слободян Петро Дмитрович, с.Бабинці (похований в м.Київ)
  33. 05.07.85 - 09.11.22 Жеребець Роман Сергійович, с.Андрушівка
  34. 26.01.78 - 19.10.22 Конопелько Віктор Володимирович, с.Педоси
  35. 16.08.98 - 30.08.22 Чагін Віктор Анатолійович, с.Павлівка
  36. 24.05.72 - 8.05.22 Шелест Роман Павлович, с.Круподеринці
  37. 07.08.70 -1.12.22 Черниш Анатолій Михайлович, (с.Надросся, похований в с-ще Погребище Друге)
  38. 24.11.77 - 3.09.22 Аврамчук Віталій Миколайович, м. Погребище
  39. 09.05.73 - 13.12.22 Тищук Олег Миколайович, с.Гопчиця
  40. 29.09.86 - 28.12.22 Чупін Олександр Анатолійович, с.Новофастів
  41. 15.10.89 - 30.12.22 Олексієнко Микола Васильович, с.Ординці
  42. 12.06.64 – 05.01.23 Олійник Сергій Васильович, м.Погребище
  43. 28.07.82 – 19.01.23 Островський Богдан Костянтинович, с.Дзюньків, похований у с. Сиваківці
  44. 30.11.88 - 23.01.23 Ткачук Олександр Сергійович, с.Левківка
  45. 11.12.95 - 03.01.23 Гончарук Андрій Костянтинович, с.Андрушівка
  46. 16.02.88- 11.02.23 Бенеда Володимир Володимирович, с.Свитинці, похований в с.Петропавлівка Черкаського р-ну, Черкаської обл.
  47. 27.01.83 - 13.02.23 Поліщук Олександр Борисович, с-ще Погребище Друге
  48. 15.04.88 – 16.02.23 Ткачук Олексій Володимирович, с.Надросся
  49. 24.01.73 – 18.02.23 Башняк Олександр Леонідович, с.Новофастів
  50. 12.08.03 – 26.02.23 Медловський Віктор Віталійович, с.Розкопане
  51. 06.04.87 – 01.03.23 Шоломіцький Дмитро Іванович, с.Черемошне
  52. 08.08.83 - 04.03.23 Герасюк Микола Леонідович, с.Новофастів
  53. 11.09.95 – 23.02.23 Хоменко Дмитро Анатолійович, м.Тетіїв
  54. 22.06.81 - 07.03.23 Гутий Микола Вікторович, с.Плисків
  55. 27.05.96 - 10.03.23 Солодкий Сергій Васильович, с.Ординці
  56. 10.08.88 – 26.03.23 Мельничук Василь Миколайович, с.Юнашки, похований в Миколаївській обл.
  57. 20.06.70 – 8.04.23 Гарнов (Кострубко) Валерій Олександрович, м.Погребище
  58. 13.07.99 - 29.04.23 В’язков Анатолій Володимирович, с.Довжок
  59. 06.06.84 - 11.05.23 Чайка Сергій Олександрович, м. Погребище
  60. 27.04.00 – 11.05.23 Чабан Іван Сергійович, с.Ліщинці
  61. 12.05.76 – 18.05.23 Фурманчук Сергій Петрович, с. Соснівка, (похований в м.Козятин)
  62. 14.10.83 – 22.05.23 Овся Микола Вікторович, м.Погребище (житель м.Вінниця)
  63. 01.08.64 - 23.05.23 Коломієць Василь Володимирович, с.Борщагівка (житель м.Яворів, Львівської обл.)
  64. 10.08.70 - 09.06.23 Головатюк Олександр Васильович, м.Погребище
  65. 13.07.78-10.06.23 Кузьмінець Петро Миколайович, с.Плисків
  66. 02.10.76 – 6.06.23 Шендерук Василь Васильович, с.Плисків
  67. 02.07.83 -13.06.23 Кардашов Євген Валерійович, с.Гопчиця (похований у с. Нараївка Гайсинського району Вінницької обл.)
  68. 01.05.77-10.07.23 Матвійчук Сергій Вікторович, м.Погребище
  69. 22.07.82-15.07.23 Галянт Богдан Петрович, с.Бухни
  70. 05.03.74-03.08.23 Косов Олег Володимирович, м.Погребище
  71. 04.02.96-16.08.23 Бурко Юрій Анатолійович, с.Дзюньків
  72. 11.06.88-23.08.23 Іванов Леонід Сергійович, с. Спичинці
  73. 05.09.96-23.08.23 Солоданюк Олексій Юрійович, с.Вишнівка (похований у с.Склименці, Звенигородського р-ну,Черкаської обл.)
  74. 02.01.97-6.09.23 Павлюк Олександр Сергійович, с.Бухни
  75. 02.12.76-31.08.23 Нагорний Сергій Миколайович, с.Плисків
  76. 12.02.91-08.09.23 Кухарчук Богдан Леонідович, с.Кулешів
  77. 12.06.84-07.09.23 Бігун Олег Васильович, с.Станилівка
  78. 25.07.75-11.10.23 Плахотнюк Петро Анатолійович, м.Погребище
  79. 08.09.86-15.10.23 Марценюк Валерій Анатолійович, с.Станилівка
  80. 23.02.78-18.10.23 Швайко Сергій Анатолійович, с.Дзюньків (урна з прахом у м.Київ – Алея Слави на Лісовому цвинтарі)
  81. 05.11.92-20.10.23 Кардаш Дмитро Миколайович, с.Бабинці
  82. 19.10.81-21.10.23 Пославський Юрій Михайлович, с-ще Погребище Друге
  83. 03.11.69-27.10.23 Дмитрук Андрій Васильович, с.Довжок
  84. 15.11.91-31.10.23 Панасюк Михайло Сергійович, с.Павлівка
  85. 21.10.86-08.11.23 Бичков Вадим Федорович, м.Погребище
  86. 23.10.95-12.11.23 Балімчук Сергій Васильович, с.Мончин
  87. 14.11.84-08.11.23 Гацанюк Максим Володимирович, с.Гопчиця
  88. 10.01.77-11.11.23 Нестеренко Василь Миколайович, с. Павлівка
  89. 15.11.02-03.07.23 Сторожук Дмитро Русланович, с.Андрушівка
  90. 23.08.89-06.12.23 Письменний Павло Васильович, с.Новофастів
  91. 11.11.72- 15.12.23 Дубина Віталій Степанович, с-ще Погребище Друге
  92. 15.08. 95-12.12.23 Поліщук Максим Миколайович, с.Соснівка
  93. 16.11.76-16.12.23 Поліщук Михайло Петрович, с.Кулешів
  94. 07.12.83-24.12.23 Грабійчук Олександр Миколайович, с.Бухни 

  Пам'ять про їх жертовність та подвиг назавжди залишаться в наших серцях.
  Вічна пам'ять! Вічна Слава загиблим Героям!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади