Україна виходить із посиленого карантину 25 січня.

  «Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн», - зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 23/2021 «Про оголошення в Україні дня жалоби».

  У зв'язку з трагедією, що сталася 21 січня 2021 року внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у місті Харкові та призвела до людських жертв, а також з метою вшанування пам'яті загиблих 23 січня в Україні оголошено днем жалоби.

  22 січня в м.Погребище відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та «Захисникам України». У заході взяли участь Погребищенський міський голова Сергій Волинський, його заступник Олександр Тригуб, секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський, голова Погребищенської райдержадміністрації Зінаїда Бутенко. Вони вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

  Шановні жителі Погребищенської територіальної громади!

  22 січня наша держава відзначає свято — День Соборності України. Цей зимовий день 1919 року закарбувався у всесвітній історії як день, коли велелюдне зібрання українців на Софіївській площі у Києві проголосило Злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

  21 січня 2021року відбулося пленарне засідання 6 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання. В її роботі взяв участь депутат Вінницької обласної ради Іван Шевченко.

  Одними із головних питань повістки денної сесії було питання про затвердження на посади старост старостинських округів. Обговорення кандидатур проходило за участі громадськості. В результаті поіменного голосування затверджено старост у 23 із 26 старостинських округах, а саме:

  Постійні комісії Погребищенської міської ради 20 січня 2021 року провели засідання.

  Зокрема, на спільному засіданні комісії з питань планування фінансів і бюджету, соціально-економічного розвитку територіальної громади та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, забезпечення законності, протидії корупції розглянуто проект Програми розвитку інформаційного простору Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

  Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення.

  Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.