Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 13.04.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  ЗВІТ Погребищенського міського голови Волинського С.О. про свою роботу, діяльність ради, виконавчих органів ради та про здійснення ними державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності за період з листопада 2020 року

  Дорогі погребищани! Шановні жителі єдиної Погребищенської громади!

  Червень 2020 року дав старт створенню Погребищенської міської територіальної громади в адміністративних кордонах колишнього району, тим самим завершивши майже столітню історію Погребищенського району, створеного у 1923 році.

  Розпочато нову сторінку літопису нашого краю.

  Наша громада належить до громад, які тільки об’єдналися. Сформована в процесі новаторської реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування. В процесі секторальної та фінансової децентралізації такі територіальні громади набувають нових повноважень та ресурсів, необхідних для покращення якості надання послуг жителям та місцевого соціально-економічного розвитку.

  Створення єдиної громади - це знакова подія для усіх її жителів, адже відтепер ми маємо спільно змінювати наше життя на краще. Нові виклики, нові завдання, вирішити які дасть змогу лише злагоджена спільна робота, заснована на партнерських засадах. Єдиною метою такої співпраці влади і громадськості має бути створення комфортних і достойних умов життя для всіх погребищан, як у місті, так і на території усіх створених старостинських округів.

  У жовтні минулого року погребищани обрали нову міську раду.

  Тепер ми маємо єдиний центр управління всіма процесами у громаді. Погребищенська міська рада об’єднала в собі 27 органів місцевого самоврядування – сільські та міську ради з їх величезним обсягом повноважень та прав, а головне - обов’язків перед усією громадою в цілому та кожним її жителем зокрема.

  Депутатський корпус міської ради представлений 26-ти депутатами, які ось уже рік активно працюють над формуванням нормативно-правової бази самоврядного органу з метою створення умов для надійного функціонування і стабільного розвитку громади, тим самим активно відстоюючи інтереси своїх виборців.

  Перший рік – це дуже важливий період для становлення системи управління територіальною громадою, оскільки відбулося фактично об’єднання районної ради та районної державної адміністрації, а у нашому випадку ще й рад базового рівня в одну Погребищенську міську територіальну громаду. Новостворені громади зустрічаються з дуже особливими викликами в перші дні або місяці роботи. Необхідно виконувати свої зобов’язання за Законом, організувати роботу першої та другої сесії міської ради, запустити роботу апарату (а саме здійснити призначення персоналу, передачу майна, інших активів та зобов’язань) та підготувати бюджет. І ми достойно впоралися з першим нашим кроком.

  Продовження (Відкрити)

 

 

 

Органи влади