Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

  Третій рік поспіль 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Наші українські Герої - приклад мужності та незламності. Вони власною кров’ю вписали свої імена в історію незалежності України.

  У цей день по всій країні передбачено приспущення Державного прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, обмеження розважально-концертних заходів та трансляцій на телебаченні і радіо, покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань захисників України а також проведення національно-патріотичних заходів.

  Звертаюсь до мешканців громади в цей день вшанувати загиблих захисників, долучитись до участі в мітингу-реквіємі біля пам’ятного знаку «Захисникам України» в м.Погребище, який розпочнеться о 9.00 год.

  Молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

  Вічна пам'ять! Слава Героям! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади