Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 13.04.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні жителі Погребищенської громади !

  Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Він став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

  Надзвичайно високу ціну заплатив український народ за нескореність, волелюбність і прагнення до незалежності. За різними оцінками в страшних муках, шляхом навмисно влаштованого голоду тоді загинуло від 7 до 10 млн. кращих синів та дочок України – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію, безневинних дітей.

  Боротьба за національні цінності триває і нині. Сучасна російсько-українська війна – ще одна спроба скорити нашу країну, але я впевнений і вірю у нашу перемогу.

  Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, не долюбив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має про це забувати.

  Цей день має об’єднати у великій скорботі весь український народ. Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю.

  Прошу вас 27 листопада 2021 року о 16.00 год. приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали Свічку пам’яті!» - запалити свічку і залишити її на підвіконні в пам’ять про мільйони замучених голодом українців.

  Нехай пам’ять про всіх невинно убієнних живе в наших серцях та гуртує у спільній боротьбі за свободу та гідність українського народу.

  Вічна пам’ять жертвам голодоморів!

  Любіть Україну! Слава Україні!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади