Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Дорогі ветерани війни і праці, пенсіонери!

  Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

  Ваша праця, подвиги, ставлення до людей та духовних цінностей, шановні ветерани війни та праці – це приклад для наслідування сучасній молоді.

  Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

  Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

  Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, миру, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів, активного довголіття!

  Шановні керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, приватні підприємці!

  В цей день і повсякчас шануймо людей похилого віку щирим, добрим словом, надаймо посильну матеріальну допомогу, зробімо все, аби вони відчули себе потрібними суспільству, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своєю старістю.

  Наш обов’язок - дарувати цим людям своє тепло й увагу, бути вдячними і головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і піклуванням.

  Сподіваємось, що звернення знайде відгук і у громадськості, адже добро примножує добро і повертається сторицею до тих, хто його творить!

  З повагою Погребищенський міський голова С. Волинський

 

 

 

Органи влади