Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Зустріч з бойовим медиком

  05 червня 2024 року в нашу Погребмщенську громаду завітав інструктор 120 бригади ТрО бойовий медик Уманець Євген, який провів надзвичайно цікавий та корисний захід з практичного навчання тактичної медичної допомоги на тему «Тактична медицина. Заходи домедичної допомоги в умовах бойових дій. Основи мінної безпеки.»

  Під час навчання присутні дізнались про методи надання допомоги при крововтраті, правильність застосування турнікетів.

  Кожному з присутніх були роздані турнікети, завдяки чому всі змогли потренувалися в накладанні турнікетів на кінцівки. Учасникам було доведено методику огляду пораненого з метою збереження життя та кінцівок.

  Окрім практичних навичок в наданні першої медичної допомоги в бойових умовах, при ДТП, обвалах, Євген Уманець довів до присутніх види вибухонебезпечних предметів, їх зону ураження та принцип дії, а також алгоритм дій при їх виявленні.

  Всі учасники були вражені змістом подання матеріалу, методикою, увагою до дрібниць, які часто коштують життя та надзвичайно вдячні інструктору за настільки змістовну зустріч.

  Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади