Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

 Змагання Погребищенської міської територіальної громади з волейболу "Олімпійська надія" серед юнаків (2011 р.н.і молодших)

  16 травня 2024 року в м. Погребище у спортивному залі Погребищенського медичного фахового коледжу відбулися змагання Погребищенської міської територіальної громади з волейболу "Олімпійська надія" серед юнаків (2011р.н. та молодших).

  Відкрив змагання завідувач сектору фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради Віктор Демиденко, який побажав командам хороших результатів та перемоги сильнішим.

  Участь у змаганнях взяли 3 команди: КЗ «Погребищенський ліцей № 1", КЗ «Погребищенський ліцей № 2", КЗ "Степанківський ліцей". В змаганнях прийняли участь 22 спортсмени.

  Призові місця розподілились наступним чином:

  • І місце в команди КЗ «Погребищенський ліцей № 1»;
  • ІІ місце в команди КЗ «Степанківський ліцей»;
  • ІІІ місце в команди КЗ «Погребищенський ліцей № 2».

  Команди, які зайняли І,ІІ,ІІІ місця нагородили кубками, грамотами та медалями. Спортсмени за зайняті І,ІІ,ІІІ місця отримали грамоти та медалі.

  Велика подяка вчителям фізичного виховання Воровському О.С., Горбачику Ю.О., Олексієнко Л.П. та Колосівському О.Л. за суддівство а також директору Погребищенського медичного фахового коледжу Гаврилюку О.Ф. за надану можливість у проведенні змагань у спортивному залі Погребищенського медичного фахового коледжу.

  Найбільша вдячність Збройним Силам України та усім Захисникам України за мирне небо!

  Сектор фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради

 

 

 

 

Органи влади