Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 29.05.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  У зв’язку з частими випадками загибелі бджіл через порушення регламентів застосування засобів захисту рослин та з метою запобігання таких випадків, слід приділити особливу увагу дотриманню вимог законодавства при обробітку пестицидами, особливо медоносних рослин. Не дотримання вимог чинного законодавства сприяє постійному забрудненню ґрунту, води, повітря і може викликати отруєння та захворювання людей, тварин, загибель бджіл та риб, забруднення харчових продуктів. Безпосереднє сусідство земельних ділянок (полів) з житловою забудовою, при обробці, призводить до забруднення території житлової забудови, що негативно впливає на умови проживання людей та їх самопочуття.

  Дозволяється застосування засобів захисту рослин, які пройшли державну реєстрацію та включені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, відповідно до Закону України «Про пестициди і агрохімікати».

  Застосування засобів захисту рослин повинно здійснюватися згідно з переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, і доповненнями до нього, які містять науково обґрунтовані регламенти застосування препаратів та є обов’язковими для дотримання всіма фізичними особами та суб’єктами господарювання.

  Перед проведенням обробок об’єктів, розташованих у межах або поблизу населених пунктів, у радіусі 200 м від меж ділянок необхідно встановити попереджувальні написи – «Обережно! Застосовано пестициди!», та не менше чим за 3 доби до початку проведення хімічних обробок оповістити людей про майбутні роботи і строки, протягом яких забороняється перебування людей в даній зоні. А також фізичні особи та суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин, зобов’язані завчасно повідомляти органи місцевого самоврядування про заплановане застосування засобів захисту рослин шляхом надання повідомлення про застосування засобів захисту рослин.

  Завчасне повідомлення повинно містити таку інформацію:

  • дата і час початку робіт із застосування засобів захисту рослин;
  • територія майбутнього застосування засобів захисту рослин (площа (га), кадастровий номер (за наявності), місце знаходження ділянки тощо);
  • назва препарату, діючі речовини та клас небезпеки запланованих до застосування засобів захисту рослин;
  • спосіб (метод) застосування засобів захисту рослин;
  • терміни ізоляції бджолиних сімей відповідно до класу небезпеки засобів захисту рослин;
  • прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) для фізичних осіб або повне найменування для суб’єктів господарювання;
  • дані для зв’язку з фізичними особами та суб’єктами господарювання (номер телефону та адреса електронної пошти);
  • відомості про сільськогосподарську культуру, що обробляється засобами захисту рослин.

  Усі роботи із засобами захисту рослин слід проводити у вечірні та ранкові години в період відсутності льоту бджіл при мінімальних висхідних повітряних потоках за швидкості вітру до 4 м/с. Як виняток, допускається проведення обробок удень у похмурі та прохолодні денні години з температурою навколишнього повітря нижче +10 °C.

  Заборонено обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

  До роботи із засобами захисту рослин допускаються особи, які пройшли медичний огляд, спеціальну підготовку та мають відповідне посвідчення (допуск), допуск та наряд на виконання робіт з пестицидами відповідно до Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1995 року № 746.

  Нехтування інтересами бджолярів, і, водночас, нехтування попередженнями господарників про проведення захисних заходів на сільськогосподарських угіддях може призвести до вкрай негативних наслідків: загибелі бджіл, погіршення якості меду, громадських конфліктів, що тягне за собою притягнення винних до дисциплінарної, адміністративної, цивільно-правової або кримінальної відповідальності згідно із законом.

  Взаємоповага між підприємцем та бджолярем, врахування ними інтересів один одного – найкраща гарантія унеможливлення пошкодження медоносних бджіл та отримання великого та якісного врожаю сільськогосподарських культур.

  Відділ економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування міської ради

 

 

 

Органи влади