Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 22.09.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  11 вересня 2023 року в селі Плисків провели в останню путь нашого Захисника Нагорного Сергія Миколайовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

  Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, побратими, представники влади, духовенство та мешканці громади, які віддали шану й схилили голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини.

  Священнослужителі Православної церкви України відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів біля будинку та на кладовищі.

  Благочинний Православної церкви України отець Богдан, звертаючись до учасників траурної церемонії, зазначив: «Сергій поповнив щит Ангелів захисту над нашою Україною на чолі з капеланом Богданом. Ми маємо не одного героя, а уже ціле військо. Ми стоїмо за правду, ми переможемо. Там, де правда - там Бог. Вічна пам'ять воїну Сергію. Він віддав найдорожче – своє життя. Немає більшої любові, казав Спаситель, коли хтось віддасть душу свою ради інших. Він тепер буде нашим захисником і на небі і в наших душах. Велике співчуття рідним».

  Староста Плисківського старостинського округу Руслан Рябцун сказав, що Плисківська громада знову втратила вірного захисника, єдиного сина, тата, друга, однокласника, щиру та добру людину – Нагорного Сергія Миколайовича. Він народився 2 грудня 1976 року в селі Плисків Погребищенського району Вінницької області. Навчався в Плисківській ЗОШ І - III ст. У 1992 році закінчив 9 класів. Навчався в Погребищенському ПТУ - 42. У 1994 році призваний на військову службу. Працював трактористом в ПСП «Плисківське». Працював охоронником у Вінниці. 23 травня 2023 року мобілізований до Збройних сил України. Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини, особливо єдиного сина - велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї Героя та схиляємо голови в глибокій скорботі.

  На кладовищі секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський у своєму виступі сказав: «Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнулися знову Плисківської землі, вкотре її відлуння докотилося до нас сумною звісткою. Сьогодні ми зібралися тут, щоб в скорботі схилити низько голови перед славним Героєм – земляком Сергієм Нагорним, який 31 серпня помер в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні від поранень, які отримав 28 серпня 2023 року внаслідок виконання бойових завдань на південному сході України. Сім’я назавжди втратила люблячого сина, батька, закоханого в життя, надійну опору та підтримку. Нехай добрий, світлий спомин про Сергія стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, однокласників, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе вашої сім’ї. Пам'ять про Сергія Миколайовича житиме в наших серцях. Він є для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради нас, заради України. Вічна пам’ять захиснику України».

  Старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Дидик сказав, що не підібрати слів співчуття та скорботи, щоб виразити їх рідним та близьким нашого воїна. Він завжди залишиться в наших серцях та думах, як світлий, хоробрий та вірний син-захисник України. Спочивай з миром, воїне!!! Шановна громадо, схилімо голови перед Героєм! Слава Україні! Героям Слава!

  Поховали земляка-Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.

  Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

  Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

 

Органи влади