Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  З матеріалів засідання виконкому Погребищенської міської ради від 13.06.2024 року

  Звіт директора комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради Роздольського І.Г. про діяльність з управління підприємством, закріпленим за підприємством майном у 2023 році

  Комунальне підприємство «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради завершило звітний період згідно з фінансовим планом без заборгованості перед партнерами, в тому числі за комунальні послуги та енергоносії. Відповідно до колективного договору працівники своєчасно отримували заробітну плату, а нарахування на неї відраховувались до державного бюджету.

  У складі комунального підприємства первинну медичну допомогу населенню Погребищенської міської територіальної громади надають 10 сімейних лікарів та лікар-педіатр у 5-ти амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, 1 з яких - міська та 4 сільські. Долікарську допомогу надають 21-на штатна одиниця середніх медичних працівників на 32-х фельдшерських пунктах.

  Протягом 2023 року у громаді народилось 105 дітей, померло 523 особи. Природній приріст від’ємний (-15,58 ).

  З сімейними лікарями КП «Погребищенський ЦПМСД» жителями громади підписано 17 тисяч декларацій про надання первинної медико-санітарної допомоги і підписання продовжується, оскільки цей процес динамічний. Біля 7 тисяч осіб підписали декларації з лікарями ФОП.

  Протягом звітного періоду значна увага приділялась забезпеченню надання населенню якісної, доступної та ефективної первинної медичної допомоги, збереженню та подальшому зміцненню матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я, забезпечення кваліфікованими працівниками тощо.

  Сімейні лікарі комунального підприємства надавали медичну допомогу в умовах амбулаторій загальної практики сімейної медицини, а також, за потреби, виїжджали в населені пункти громади для огляду хворих і надання консультацій їх жителям. Під час виїзду доступні такі послуги як: огляд лікаря, ЕКГ, визначення рівня оксигенації та цукру крові, експрес-тести на холестерин, гепатити В та С, на СОVID-19, надання первинної медичної допомоги. Лікарі центру пацієнтам, які підписали з ними декларації – важко та хронічно хворим дорослим і дітям, учасникам бойових дій, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС виписували рецепти на «доступні ліки», які отоварювались аптеками та відшкодовувались частково чи повністю з державного або місцевого бюджетів. За потреби, онкохворим безкоштовно для знеболювання видавались наркотичні препарати, а також вироби медичного призначення – підгузки, сечо- та калоприймачі.

  Протягом звітного періоду сімейними лікарями Центру прийнято амбулаторно 58 600 пацієнтів, з них 13 283 - діти. Здійснено 13 103 виїзди до пацієнтів додому, з них 3 239 - до дітей. Виписано 11 690 електронних рецептів на «доступні ліки», а також 23 112 електронних направлень до спеціалістів з надання спеціалізованої медичної допомоги.

  Проводилась вакцинація дітей та дорослого населення відповідно до державного календаря щеплень. За звітний період виконано 2 675 профілактичних щеплень. Також продовжується вакцинація як жителів громади так і тимчасово переміщених осіб, осіб, які виїжджають за кордон, вакциною проти COVID–19 та грипу за епідемічними показами.

  На фінансування комунального підприємства протягом 2023 року було передбачено :

  • з державного бюджету, відповідно до договору з Національною службою здоров’я України – 13 582 220 гривень. - з бюджету Погребищенської міської територіальної громади для реалізації заходів Програми розвитку охорони здоров’я Погребищенської міської територіальної громади «Майбутнє Надросся в збережені здоров’я його громадян» -10 774504гривень.

  Використання коштів проводилось відповідно до фінансового плану, затвердженого головою Погребищенської міської ради. За звітний період центром використано у загальному рахунку – 23 891200 грн. (з державного бюджету (НСЗУ) – 13 836200грн і 10 055000 грн -з бюджету міської територіальної громади). З них:

  • на придбання медикаментів для невідкладної допомоги - 543223,02 грн;
  • на придбання наркотичних засобів – 154771 грн;
  • для оплати медикаментів та виробів медичного призначення пацієнтам для амбулаторного лікування ( постанова КМУ №1303 та №1301) – 1 254365,46 грн;
  • на оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 700817,40 грн;
  • для придбання палива (вугілля, дрова) - 297400 грн., бензину – 347 000 грн,
  • для виплати заробітної плати працівникам підприємства та нарахувань на неї –19 217500 грн;
  • для проведення поточних ремонтів приміщень – 150000 грн.,
  • на придбання обладнання - 103707 грн.

 Підрозділи Центру первинної медико-санітарної допомоги в повному обсязі забезпечені медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги, виробами медичного призначення, дезінфекційними засобами, обладнанням відповідно до табелю оснащення та легковими автомобілями.

  Опалювальний сезон 2023-2024р. підприємство розпочало своєчасно та провело без серйозних ускладнень. Паливом були забезпечені в достатній кількості, температурний режим для амбулаторних умов роботи дотриманий. Майно Підприємства є комунальною власністю Погребищенської міської територіальної громади і закріплено за ним на праві оперативного управління. Майно підприємства становить необоротні та оборотні активи, основні засоби та грошові кошти, вартість яких відображається у самостійному балансі підприємства. За попередньою згодою засновника підприємство орендує приміщення у фермерського господарства «Дружба Л» с. Гопчиця та ТОВ «Погребищенське ХПП «ТАС АГРО», які використовуються для розміщення Гопчицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерського пункту в м. Погребище відповідно до договорів оренди. Відповідно до чинного законодавства підприємство надає в оренду приміщення ТОВ «Медична лабораторія» та ФОП Левченко (для розміщення пункту «Оптика»). КНП «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» орендує в підприємства приміщення в м. Погребище та с. Плисків для постійного базування бригад екстреної медичної допомоги. Власні надходження, які склали за звітний період 48200 грн, використовуються підприємством відповідно до чинного законодавства України. Директор КП«Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради Іван РОЗДОЛЬСЬКИЙ .

 

 

 

Органи влади