Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Сьогодні у Погребищенській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника, уродженця села Ординці Солодкого Сергія Васильовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

  10 березня 2023 року обірвалося життя - Сергій загинув поблизу н.п. Орі́хово-Васи́лівка Бахмутського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу.

  У його рідних Ординцях прощалися родичі, друзі, односельці, побратими, вдячні за його солдатську звитягу мешканці Погребищенської громади. Сотні живих квітів принесли земляки мужньому воїну, який поліг у битві з ворогом, виборюючи цілісність своєї держави. Односельці та всі, хто прибув віддати останню шану захиснику України, провели його в останню путь, стоячи на колінах.

  Зі словами співчуття до рідних і близьких покійного звернувся Благочинний Православної церкви України Погребищенської громади протоієрей Богдан, який, зокрема, сказав, що московія і війна, яку вона розпочала з українським народом – це зло. І перемогти його можна лише правдою. Сергій поповнив ряди праведників, які нас боронитимуть на небесах. І ми маємо їм допомогти нашою молитвою в ім`я перемоги України!

  На кладовищі голова Погребищенської міської ради Сергій Волинський, зокрема, зазначив, що гірким продовжує бути місяць березень для всіх українців, лютий ворог продовжує приносити розруху, смерть, нечуване горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України. На превеликий жаль, не обминає біда і нашу громаду. Східний вітер приніс на своїх чорних крилах сумну звістку з Донеччини - смертю Героя загинув солдат, стрілець - санітар Сергій Васильович Солодкий - наш славний земляк. Ще один молодий двадцятишестирічний воїн відійшов на небеса ангелом-охоронцем…

  Президент України Володимир Зеленський за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагородив Сергія Солодкого орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно.

  «Солодкий Сергій Васильович народився 27 травня 1996 року в с. Ординці Погребищенського району Вінницької області. У 2002 році пішов до 1 класу Ординецької школи, яку закінчив у 2011 році. Потім навчався у ВПУ №42 м. Погребище. Навесні 2016 року був призваний на службу до Збройний Сил України. Після повернення зі служби працював на різних роботах у місті Києві. Бракує слів, щоб передати душевний біль, бракує сліз, щоб виплакати це горе, цю непоправну втрату, Сергію! Ти охороняв наш спокій, наш сон, ти охороняв наші світанки і блакитне небо, ти захищав кожного з нас, ти захищав незалежну, вільну Україну. Спи спокійно, Солдате. Добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях. У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним і близьким полеглого Воїна. Вічна пам’ять захиснику України! Ніколи не забудемо. Герої не вмирають», - йшлося у виступі Сергія Олександровича.

  Слова скорботи та співчуття рідним і близьким покійного воїна також виголосив старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Дидик.

  Священнослужителі Православної церкви України відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів.

  Поховали воїна під залпи останнього салюту та Гімну України на місцевому кладовищі, в рідному селі Ординці.

  Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях і спогадах. Доземний уклін захиснику, шана та світла пам’ять!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади