Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Я загинув за рідну країну, за ваше щасливе майбутнє. Положили мене в домовину, я навіки в небесному війську присутній…

  Сьогодні у Погребищенській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника Дмитрука Андрія Васильовича, життя якого обірвалося 27 жовтня 2023 року.

  У його рідному Довжку прощалися сім’я, родичі, друзі, односельці, побратими, вдячні за його солдатську звитягу мешканці Погребищенської громади. Всі, хто прибув віддати останню шану захиснику України, провели його в останню путь, стоячи на колінах.

  Священнослужителі Української Православної церкви відспівали захисника Батьківщини біля рідного дому та на кладовищі, відповідно до релігійних канонів.

  На кладовищі секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський у своєму виступі сказав: «Сьогодні ми прощаємось із нашим земляком – Героєм, жителем с. Довжок, водієм-майстром майстерні з ремонту озброєння взводу матеріально-технічного забезпечення 2 гаубичного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи Національної Гвардії України, солдатом Дмитруком Андрієм Васильовичем, який помер 27 жовтня 2023 року в КНП «МЛЕ ТА ШМД» м. Запоріжжя внаслідок ускладнень соматичного захворювання. Андрій Васильович народився 3 листопада 1969 року в селі Довжок Погребищенського району Вінницької області. В 1987 році закінчив Очеретнянську середню школу. Закінчив Зозівське училище №33, де здобув професію водія. В 1987 був призваний до лав радянської армії. З липня 1990 року по 2019 рік працював у колгоспі «Прогрес» в с. Довжок. З вересня 2004 року по 2019 рік працював на Київському електровагонноремонтному заводі селища Погребище Друге. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї родини, безстрашним воїном України. Вічна слава ! Вічна пам’ять».

  Поховали воїна під залпи останнього салюту та Гімну України на місцевому кладовищі, в селі Довжок.

  На віки-вічні ім`я Андрія буде вписане в історію нашої громади та України як воїна-Героя.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади