Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Виставка-диптих нашого земляка Петра Пипи “Творець”

  15 листопада у виставкових залах Вінницького обласного художнього музею відбулося урочисте відкриття виставки-диптиху «Творець», двох митців – різьбяра, графіка, живописця нашого земляка Петра Пипи і фото художниці, Таї Левченко.

  Унікальність проєкту полягає у тому, що вперше буде поєднано двох митців об’єднаних одним задумом про митця, тобто – через свої роботи Петро покаже яким він бачить цей світ, а Тая - якою вона бачить душу Петра. Світ Митця і Світ у Митці...

  В експозиції подано понад сотня робіт – художнє різьблення, виконаних у техніці об’ємного та плоскорельєфного різьблення, техніці фігуративної скульптури; графіка; живопис; художні фото.

  Петро Пипа -член спілки художників України однин із провідних майстрів по дереву, майстер рельєфного різьблення, автор дерев’яних скульптур, картин, писанок-дряпанок, в його творчому доробку і графічні твори виконані пастеллю, і ряд живописних, в тому числі і автопортрети.

  Петро Васильович народився 6 липня 1952 рокув селі Андрушівка Погребищенського району Вінницької області де і проживає на теперішній час.

  З відкриттям виставки майстра привітав міський голова Сергій Волинський начальник відділу культури міської ради Сергій Єфімовський. Також митця привітали погребищани, які завітали на відкриття виставки.

  Відділ культури Погребищенської міської ради

 

 

 

 

Органи влади