Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Напередодні Дня пам’яті захисників України, 27 серпня у м. Погребище на стадіоні «Колос» Погребищенська міська рада та Погребищенська спілка учасників АТО та інших бойових дій при підтримці відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області провели Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», який закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України.

  Під час урочистого відкриття заходу міський голова Сергій Волинський наголосив: «Участь у забігові є проявом вшанування пам’яті полеглих воїнів, які загинули захищаючи нас від війни, проявом подяки та підтримки близьких наших героїв. Так внаслідок війни на Сході України загинуло більше 13 тисяч людей. Із них - більше 4 чотири тисячі українських військових.

  Нажаль, п’ятеро мешканців нашого краю та троє, родини яких проживають у нас, віддали найдорожче - своє життя за для встановлення миру на нашій землі: Роман Башняк, Олег Богданов, Олег Школьний, Роман Грушко, Олександр Шелепун, Ігор Дубов, Євген Левчук, Володимир Мовчанюк.

  Пам'ять про їх жертовність та подвиг назавжди залишаться в наших серцях».

  Присутні хвилиною мовчання вшанувати всіх, хто під жовто-блакитними знаменами загинули, відстоюючи сьогодні суверенітет і територіальну цілісність України та низько вклонились батькам загиблих земляків.

  Голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін звернувся до учасників забігу та зазначив, що головною олімпійською цінністю є дружба і мир, а метою забігу є пропаганда здорового способу життя та розвиток олімпійського руху. Він повідомив, що теж візьме участь у забігу та побажав усім добігти до фінішу і залишатись завжди здоровими.

  Під суддівством головного судді забігу Володимира Прокопенка (Погребищенська ДЮСШ), за результатами фінішу призові місця розподілено наступним чином :

  • серед чоловіків ІІІ місце зайняв Шоробура Ігор та ІІ місце Лабенко Артем - учні Гопчицької ЗОШ, І місце Полинчук Сергій - учень Погребищенської ЗОШ №2;
  • серед жінок відповідно ІІІ місце здобула Омельчук Діана - керівник гуртків Погребищенського центру дитячої та юнацької творчості, ІІ місце Тисячна Вікторія - вихованка Погребищенського центру дитячої та юнацької творчості, І місце Горбачик Наталія - вчителька Погребищенського опорного закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів №1.

  Переможцям забігу міським головою Сергієм Волинським та головою відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павлом Хникіним було вручено Дипломи переможцям забігу, та подарунки від олімпійського комітету України у Вінницькій області всім учасникам.

  Управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради
  Відділ культури Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади