Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Напередодні Дня пам’яті захисників України, о 9.00 год. 27 серпня у м. Погребище на стадіоні «Колос» Погребищенська міська рада та Погребищенська спілка учасників АТО та інших бойових дій при підтримці відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області проводить Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», який закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України.

  Забіг є засобом пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молоді та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв. Це – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенко.

  Після завершення забігу відбудеться концерт військового оркестру центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України та відвідини експозиції присвяченої АТО в Погребищенському краєзнавчому музеї ім. Н.А. Присяжнюк .

  Запрошуємо долучитися усіх небайдужих та активних жителів Погребищенської громади. Висловити вдячність Героям. Долучитись до забігу, можуть усі бажаючі. Сподіваємося, що такі забіги стануть нагадуванням наступним поколінням про подвиг захисників Батьківщини, допоможуть відчути родинам загиблих бійців підтримку та співчуття.

  Начальник управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради В.В.Ткачук
  Начальник Відділу культури Погребищенської міської ради С.В. Єфімовський

 

 

 

Органи влади