Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 28.05.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  КУ «Центр соціальних служб Погребищенської міської ради» проводить інформаційну кампанію «Візьми дитину у родину» з метою створення на території Погребищенської територіальної громади прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. На території громади функціонує 4 прийомні сім’ї та 3 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 31 дитина.

  Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї – одна з оптимальних форм сімейного влаштування, при якій особи, які надають послуги з виховання, догляду та захисту прав дітей, прийнятих в свої сім'ї забезпечують реальну можливість дітям-сиротам і дітям, позбавленим піклування батьків, реалізувати право на життя в родині.

  Прийомна сім'я - це одна із форм влаштування дітей, в якій прийомні батьки беруть на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Діти виховуються в сім’ях до досягнення ними 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах – до його закінчення.

  Дитячий будинок сімейного типу формується і діє за таким же принципом з різницею в тому, що дітей може бути розміщено не менш як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних малолітніх та неповнолітніх дітей.

  Діти, які виховуються у прийомній сім'ї або в дитячому будинку сімейного типу не втрачають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, за ними зберігаються всі пільги, передбачені законодавством України.

  Варто зазначити, що прийомні батьки, батьки-вихователі є законними представниками прийомних дітей на підприємствах, в установах та організаціях без спеціальних на те повноважень, несуть персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомних дітей, дітей-вихованців.

  Фінансування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу здійснюється за рахунок державного бюджету.

  Розмір щомісячної державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку. Прийомним батькам та батькам-вихователям виплачується грошове забезпечення.

  Всі пільги і виплати оформляються в органах соціального захисту прийомними батьками після того, як вони підпишуть договір про створення прийомної сім'ї або дитячого будинку сімейного типу.

  Тепер, коли Ви маєте уяву про прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу, будь ласка, розкажіть про цю форму сімейного виховання вашим друзям і знайомим.

  Ми впевнені, що Ви не байдужі до дитячої долі, і можливо, саме Ви зможете допомогти дитині-сироті чи дитині, позбавленій батьківського піклування відчути батьківську любов та турботу, створивши для неї ПРИЙОМНУ СІМ’Ю чи ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ.

  За детальною інформацію звертайтеся до КУ «Центр соціальних служб Погребищенської міської ради» за адресою: м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 81, II поверх або за тел. 2-14-94.

 

 

Органи влади