Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.09.2021 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21755

  На Вінниччині завдяки безповоротній фінансовій підтримці буде реалізовано 33 бізнес-ідеї підприємців-початківців.

  У рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки, на Вінниччині відбувся Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців.

  Протягом 11, 26 та 30 серпня 2021 року відбулось 3 засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів підприємців-початківців.

  Цьогоріч на конкурс надійшло 117 онлайн-заявок. До уваги членів комісії запропоновано 62 бізнес-плани, з яких заслухано 60 презентацій, оскільки 2 бізнес-ідеї не були представлені учасниками під час проведення конкурсу.

  За результатами оцінювання бізнес-планів та їх рейтингової оцінки, переможцями визнано 33 бізнес-плани стартапів, на які з обласного бюджету буде виділено кошти в сумі понад 2,2 млн грн.

  Завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету власну справу започаткує 21 громадянин, розширять існуючий бізнес 12 підприємців, що також дозволить створити в області 55 нових робочих місць.

  Серед переможців є й представник Погребищенської територіальної громади — Чернюк Віталій Миколайович (Вінницький р-н, с.Довгалівка) з бізнес-планом «Зерновий рай» (Вирощування та реалізація зернових та бобових культур, надання послуг з посіву зернових).

  Вітаємо переможця Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців — Віталія Чернюка та бажаємо успішної реалізації своєї бізнес-ідеї! http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/39619-na-vinnychchyni-zavdiaky-bezpovorotnii-finansovii-pidtrymtsi-bude-realizovano-33-biznes-idei-pidpryiemtsiv-pochatkivtsiv

  Відділ економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування міської ради