Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Про це повідомляє Начальник ОВА Сергій Борзов.

  "З перших днів війни Вінниччина стала гуманітарним хабом національного рівня. Сьогодні у нас проживає більше 70 тисяч біженців на постійній основі, ще кілька тисяч – щоденно ночують в громадах області по дорозі в західні регіони чи закордон", - зазначає Начальник ОВА.

  Вінниччина постійно забезпечує продуктами мешканців Києва та Київської області.

  Наша область стала і медичним хабом: щодня приймаємо поранених та постраждалих - військових і цивільних.

  "Із початку війни надходять гуманітарні вантажі від наших друзів, партнерів та побратимів з багатьох країн світу. Для обліку та перерозподілу цієї допомоги було створено обласний гуманітарний штаб. На склади щоденно надходять вантажі, де їх розподіляють за потребами", - зауважив Сергій Борзов.

  Відтепер це налагоджена системи обліку. Неузгодженість дій могла призвести до ситуації, коли хтось отримував багато, а хтось – мало.

  Управління цифрової трансформації ОВА спільно з ІТ-спеціалістами – волонтерами розробили комплексне програмне забезпечення. Це дозволяє вести детальний облік всіх потреб – проаналізувати, як за кожним з суб’єктом звернення, так і в розрізі окремих категорій продуктів.

  Усі заявки одразу отримують різний ступінь пріоритетності: потреби військових мають найвищій, а потреби громад Вінниччини на забезпечення біженців - мають вищий пріоритет, ніж звернення громад з інших регіонів.

  Формування потреб та їх узагальнення відбувається абсолютно прозоро.

  Тому вирішили про розміщення зведеного переліку потреб у гуманітарній допомозі на офіційному сайті обласної військової адміністрації.

  Будь-хто з волонтерів, представників міжнародних організацій чи просто бажаючих може переглянути зведену потребу та визначити, чим саме може допомогти.

  Після цього достатньо зателефонувати до Гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації за тел. +38-093-110-43-81, запропонувати свою допомогу – і можна отримати інформацію, кому саме вона потрібна.

  Допомогу можна передати або на гуманітарний склад, або самостійно передати за призначенням.

  "Наша мета – забезпечити надання допомоги тим, хто її найбільш потребує. Інформація про потреби військових не буде в публічному доступі, але якщо ви можете допомогти з тактичним спорядженням чи іншими потребами захисників – ми готові передати цю допомогу саме в ті частини, які її найбільш потребують. Позиція Вінницької обласної військової адміністрації залишається незмінною: ми повинні надати всебічне сприяння тим, хто готовий надати гуманітарну допомогу і в той же час – забезпечити ефективний розподіл цієї допомоги", - інформує очільник області.

  http://www.vin.gov.ua/bilshe/44565-potreba

 

 

 

Органи влади