Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Відбулося засідання виконкому Погребищенської міської ради

  12 січня 2023 року Погребищенський міський голова Сергій Волинський провів засідання виконавчого комітету міської ради.

  Присутні на засіданні вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

  Виконкомом прийнято рішення:

 • Про проект рішення Погребищенської міської ради «Про виконання бюджету Погребищенської міської територіальної громади за 2022 рік».
 • Про проект рішення Погребищенської міської ради «Про внесення змін до Комплексної програми захисту населення і території громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Погребищенської міської ради від 31.03.2022 року № 128».
 • Про проект рішення Погребищенської міської ради «Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням 7 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від 11.03.2021 року №50-7-8/337 та викладення її в новій редакції».
 • Про відзначення в Погребищенській міській територіальній громаді Дня Соборності України та 105-ї річниці подвигу Героїв Крут.
 • Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька.
 • Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька.
 • Про внесення та затвердження змін до Положення та складу комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації масового отруєння бджіл на території Погребищенської міської територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету Погребищенської міської ради від 03.06.2021 року № 41.
 • Про надання дозволів на порізку дерев. • Про нагородження грамотою Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету.
 • Про стан діловодства та роботи зі зверненнями громадян і доступу до публічної інформації в другому півріччі 2022 року.
 • Про виконання рішення виконавчого комітету Погребищенської міської ради від 13 січня 2022 року № 3 «Про план роботи з персоналом у виконавчих органах Погребищенської міської ради на 2022 рік».
 • Про план роботи з персоналом у виконавчих органах Погребищенської міської ради на 2023 рік».
 • Про надання дозволу на безоплатну передачу комунального майна (пально-мастильних матеріалів) з балансу Погребищенської міської ради комунальним підприємствам, установам, закладам, організаціям для вирішення завдань, пов’язаних із запровадженням дій правового режиму воєнного стану та його списання з балансу міської ради.

  З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

  На засіданні виконкому також із звітом про роботу за 2022 рік виступив поліцейський офіцер громади капітан поліції Сергій Птушка. Зокрема, доповідачем було оприлюднено кількість чинних кримінальних та адміністративних правопорушень, кількість громадянських звернень, ужиті заходи, спрямовані на запобігання правопорушень, загальний стан дотримання правопорядку на закріпленій території громади.

  Поліцейські офіцери нашої громади (Сергій Птушка та Дмитро Риндюк) також брали участь в інформаційно-просвітницьких заходах.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади