Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  «Сьогодні завдання міської влади-всебічно допомагати нашим військовим боронити Батьківщину» - наголосив на засіданні виконкому Погребищенської міської ради Сергій Волинський.

  10 березня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Погребищенської міської ради.

  Розпочинаючи засідання Сергій Волинський сказав: «Сьогодні завдання міської влади-всебічно допомагати нашим військовим боронити Батьківщину». Він наголосив, що кожен на своєму робочому місці має відповідально та добросовісно виконувати свої посадові обов’язки.

  Члени виконкому внесли зміни до бюджету Погребищенської міської територіальної громади на 2022 рік та прийняли 40 рішень, серед яких ряд важливих, зокрема:

  • про організацію та участь у здійсненні заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою та цивільним захистом, підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони на території Погребищенської міської територіальної громади;
  • про проект рішення Погребищенської міської ради «Про затвердження Комплексної програми захисту населення і території Погребищенської міської територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки»;
  • про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Погребищенської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2022 рік;
  • про посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності та житлових будинків на території Погребищенської міської територіальної громади.
  • про проект рішення Погребищенської міської ради «Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».
  • про проект рішення Погребищенської міської ради «Про внесення та затвердження змін до міської цільової Програми соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2022 рік».

  Після завершення роботи виконкому перед присутніми виступив начальник четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Гаврилюк, який конкретизував порядок взаємодії старостинських округів з питань проведення мобілізації, відповів на поставлені питання.

  Олександр Тригуб, заступник міського голови, окреслив напрямки забезпечення належного функціонування інфраструктури громади в умовах воєнного стану, відновлення автобусного сполучення в напрямку Андрушівка, Озірна, Борщагівка, Новофастів, Спичинці, вказав на помилки при здійсненні заходів із забезпечення життєдіяльності населення та переміщених осіб у воєнний час.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради щених осіб у воєнний час

 

 

 

Органи влади