Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  22 вересня міський голова Сергій Волинський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Погребищенської міської ради, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

  На комісії розглядалися питання про вихід осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу; надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

  У ході розгляду приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Було заслухано представників сторін заявників та з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно чинного законодавства.

  Служба у справах дітей Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади