Відбулася Всеукраїнська церемонія «Свято Олімпійського прапора»
В період з 9 по 16 лютого 2025 року в Грузії відбудеться XVІІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль Бакуріані-2025.
Наразі склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі Бакуріані-2025 налічує 48 спортсменів, які братимуть участь у 7 з 8 видів спорту, окрім сноуборду. Вперше в історії України буде представлена наша команда у змаганнях з хокею з шайбою серед юнаків. У рамках фестивалю відбудуться змагання з 8 видів спорту: біатлон, лижні гонки, гірськолижний спорт, лижний фристайл, фігурне ковзання, шорт-трек, хокей, сноуборд.
Європейський юнацький Олімпійський фестиваль сприяє популяризації спорту та здорового способу життя серед молоді віком 14-18 років. У ході фестивалю молоді учасники зможуть здобути важливі знання та досвід, що підготує їх до успіху на Олімпійських іграх.
Фестиваль відбудеться з 9 по 16 лютого 2025 року у трьох містах Грузії – Тбілісі, Батумі та Бакуріані.
З 31січня по 4 лютого 2025 року, з метою популяризації Олімпійського руху, спорту зокрема в Погребищенській територіальній громаді відбулось вшанування Олімпійського руху, олімпійської символіки, олімпійського прапора зокрема. З нагоди участі команди України у XVІІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі Бакуріані-2025 в рамках Всеукраїнської церемонії «Свято Олімпійського прапора» для розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу відбулись урочистості з вшанування олімпійського прапора в Погребищенській громаді.
Участь в урочистій церемонії взяли заступник міського голови – Ігор Гордійчук, завідувач сектору фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради - Віктор Демиденко, заступник директора КЗ «Погребищенська дитячо-юнацька спортивна школа» -– Анна Качалюк зі своїми вихованцями, кандидат в майстри спорту України з тхеквондо ВТФ, тренер-викладач з тхеквондо ВТФ КЗ "Погребищенська дитячо-юнацька спортивна школа» – Анатолій Шевчук зі своїми вихованцями, тренер футбольної команди «Рось» - Денис Король та його вихованці, вчитель фізичної культури КЗ «Погребищенський ліцей № 1» - Микола Ярошенко та учні, футболісти громади.
Виступаючі висловили щиру вдячність героїчним Збройним Силам України та усім Захисникам України, завдячуючи яким ми маємо змогу навчатися в школах, відвідувати гуртки, секції та брати участь у змаганнях! Усі присутні на заході вшанували пам'ять про загиблих за волю і незалежність України хвилиною мовчання.
Всі учасники урочистого заходу побажали спортсменам вдалих виступів та олімпійських медалей на XVІІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі Бакуріані-2025.
Сектор фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради