Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради

  3 червня 2024 року міський голова Сергій Волинський провів апаратну нараду за участі своїх заступників Ігоря Гордійчука, Олександра Тригуба, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лесі Фроєско, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

  Присутні на нараді вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

  Під час наради було проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено ряд головних завдань на найближчий період.

  В ході наради також розглянуто стан виконання завдань, які перебувають на контролі, зокрема:

  • підготовку об’єктів критичної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період в умовах тривалого відключення електроенергії, зокрема, забезпечення їх електроенергією від сонячних батарей;
  • наповнення житлового фонду для переселенців та учасників бойових дій;
  • роботу постійних комісій міської ради;
  • підготовку до проведення засідання 59 позачергової сесії Погребищенської міської ради 8 скликання, яке заплановано на 6 червня 2024року;
  • підведення підсумків з весняного благоустрою
  • забезпечення будівельниками для будівництва фортифікаційних укріплень на півдні Вінницької області;
  • проведення ямкового ремонту асфальтованих вулиць в м.Погребище та с.Черемошне.

  За підсумками апаратної наради Сергій Волинський визначив пріоритетні завдання та надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади