Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.05.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  25 травня 2023 року відбулася 43 позачергова сесія Погребищенської міської ради 8 скликання, яку провів Погребищенський міський голова Сергій Волинський.

  Участь у роботі сесії взяли секретар міської ради Петро Шафранський, заступник міського голови Ігор Гордійчук, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Леся Фроєско, керівники структурних підрозділів, комунальних установ, працівники апарату виконавчого комітету міської ради.

  Розпочинаючи засідання, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять погребищан, захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок російської агресії.

  Перед початком роботи пленарного засідання сесії територіальний менеджер Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Оксана Харчук поінформувала присутніх про пересувні відділення пошти в населених пунктах Погребищенської громади.

  Депутатським корпусом міської ради розглянуто 69 питань порядку денного, серед яких 58 – «земельних».

  Депутати заслухали та схвалили рішення про хід виконання Програми розвитку культури Погребищенської територіальної громади на 2021-2022 роки за 2022 рік, про виконання бюджету Погребищенської міської територіальної громади за І квартал 2023 року.

  Сесією схвалено рішення про ліквідацію структурних підрозділів КЗ «Публічна бібліотека Погребищенської міської ради» та структурних підрозділів КЗ «Центр культури та дозвілля», про затвердження Правил утримання і поводження з домашніми тваринами в Погребищенській міській територіальній громаді.

  Депутатами затверджено зміни до цільових програм: програми соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2023 рік, Комплексної програми захисту населення і території Погребищенської міської територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки, Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Внесено зміни до бюджету Погребищенської міської територіальної громади на 2023 рік, до рішення 8 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від 08 квітня 2021 року №131-8-8/572, до Положення про проведення конкурсів з визначення виконавців послуг з утримання, ремонту об’єктів благоустрою та вивезення твердих побутових відходів на території Погребищенської міської територіальної громади.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

 

Органи влади