Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 17.08.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  31 чергова сесія Погребищенської міської ради 8 скликання відбулася в два засідання -28 липня та 4 серпня 2022 року.

  Депутати хвилиною мовчання вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

  Перед початком першого засідання, 28 липня, міський голова Сергій Волинський привітав усіх із Днем Української Державності та зазначив, що останні вісім років наші воїни захищають суверенітет, територіальну цілісність України, а з 24 лютого - її існування від рашистської нечисті.

  Він наголосив, що впевнений у безхмарному завтрашньому дні України, що мирний день обов’язково настане і чим швидше, тим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні усі разом на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого краю та своєї України. Усі присутні разом із ученицею КЗ «Погребищенська дитяча музична школа» Іриною Мазур заспівали Державний Гімн України.

  На сесії ухвалено рішення з 60 питань порядку денного серед них – 30 «земельних», про які доповів Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради.

  Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Погребищенської міської територіальної громади на 2022 рік у І півріччі поточного року прозвітувала головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування Погребищенської міської ради Леся Братанюк.

  Після доповіді Олександра Недошовенка, начальника фінансового управління міської ради, депутати ухвалили рішення «Про виконання бюджету Погребищенської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року».

  Депутати також прийняли рішення:

  - Про хід виконання Програми місцевих стимулів для медичних працівників Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  - Про хід виконання Програми розвитку культури Погребищенської територіальної громади на 2021-2022 роки.
  - Про затвердження антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання в опалювальному сезоні 2022-2023 років у Погребищенській міській територіальній громаді.

  З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади