Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  27 позачергова сесія Погребищенської міської ради 8 скликання відбулася 22 березня 2022 року. Було розглянуто 233 питання.

  Перед початком роботи сесії міський голова Сергій Волинський відповідно до Указу Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» від 16 березня 2022 року, оголосив хвилину мовчання. Присутні в залі вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

  Пленарне засідання розпочалося з виконання Державного Гімну України.

  Міський голова Сергій Волинський зачитав заяви депутатів міської ради від ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Віталія Гаврилюка та Костянтина Сироти про припинення діяльності депутатської фракції у Погребищенській міській раді ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» та вихід їх із партії.

  Депутати розглянули 232 «земельних» питання порядку денного, про які доповів Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради.

  Після доповіді Олександра Недошовенка, начальника фінансового управління міської ради, депутати ухвалили рішення «Про затвердження порядку та нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) для підприємств комунальної власності Погребищенської міської територіальної громади, яка підлягає зарахуванню до бюджету міської територіальної громади».

  Завершуючи пленарне засідання, депутати Микола Кондратюк та Сергій Огородник висловились про необхідність притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які палять суху рослинність на території громади і особливо на присадибних ділянках у м.Погребище. Як повідомив Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради на нараді у міського голови Сергія Волинського прийнято рішення про проведення рейдів відповідною робочою групою, на виявлених порушників будуть складатись адміністративні протоколи. Відповідальність за спалювання залишків рослинності визначається відповідно до змін, внесених у ст. 77 та 77/1 Кодексу України про адміністративні правопорушення 17 березня 2021 року та передбачає накладання відповідних штрафів: https://pog-mrada.gov.ua/index.php/shanovni-hromadiany

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

 

Органи влади