Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  7 жовтня 2021 року відбулася 17-та сесія Погребищенської міської ради 8 скликання. Депутати розглянули 250 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

  Сесія заслухала інформацію керівника Немирівської окружної прокуратури Ростислава Петраша про результати діяльності прокуратури на території міської територіальної громади шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

  Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради, доповідав під час розгляду 221 проектів рішень за поданими заявами із питань землеустрою на території Погребищенської територіальної громади.

  Депутати заслухали інформацію начальника Погребищенського сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №4 Вінницького районного управління поліції ГУНП України у Вінницькій області капітана поліції Віталія Шеремети про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території міської територіальної громади.

  На сесії ухвалено рішення: «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Погребищенської територіальної громади на 2021 рік», «Про затвердження граничних норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів», «Про ліквідацію сільських виборчих комісій».

  Прийнято програми: «Про Програму розвитку фізичної культури та спорту у Погребищенській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки», «Про Програму регулярних спеціальних перевезень учнів Вищого професійного училища №42 м.Погребище «Учнівський міжміський автобус» на 2021 - 2023 роки».

  Депутати внесли зміни до бюджету Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік, до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 7 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від 11.03.2021 року №50-7-8/337, до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Погребищенської міської ради Вінницької області на 2021рік, до рішення 4 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від 24.12.2020 року № 60 «Про Програму соціально-економічного розвитку Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік», до договору оренди вбудованих нежитлових приміщень першого поверху адміністративної будівлі, розміщеної за адресою: вул. Б. Хмельницького, 75, м. Погребище, укладеного від 22 травня 2013 року №б/н між Погребищенською районною радою та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області, .

  На сесії внесено зміни та затверджено в новій редакції рішення міської ради від 30.12.2020 року № 71 «Про план діяльності Погребищенської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік».

  Депутати Погребищенської міської ради 8 скликання прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році, щодо недопущення підвищення тарифів на газ та електричну енергію в Україні для населення, установ та організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів, щодо збалансованого Державного бюджету на 2022 рік в частині, що стосується забезпечення сфери охорони здоров’я, лікувальних закладів, фінансування заробітних плат медичних працівників.

  На сесії затверджено Положення про старостинські округи, Положення про старосту Погребищенської міської ради та Порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) щодо кандидатури старости у Погребищенській міській раді.

  Депутати продовжили договори оренди ряду приміщень та комунального майна, прийняли до комунальної власності Погребищенської міської територіальної громади безхазяйне нерухоме майно, передали в оренду ряд вбудованих, нежитлових приміщень адміністративних будівель, зокрема, громадській організації “Погребищенська спілка учасників АТО та інших бойових дій” вбудованого, нежитлового приміщення адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 75, без проведення аукціону та включення об’єкта оренди нерухомого майна до Переліку другого типу.

  Відеозвіт про роботу 17 сесії https://www.youtube.com/watch?v=ackbyeo4LcE

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади