Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Важливо знати!

  1.Коротко про переваги ID-паспорта у сучасному суспільстві.

  Паспорт громадянина України у вигляді ID - картки за кількістю переваг не лише перевищує всі попередні зразки паспортів, що діяли на території України, а й чимало сучасних представницьких документів інших країн.

  Особливість паспорта в тому, що електронний документ поєднує в собі сучасний дизайн та високий рівень захисту від підроблення. Такі паспорти неможливо підробити, оскільки вони надійно захищені, а отже персональними даними власника ніхто у шахрайських цілях не скористається.

  Оформляючи паспорт громадянина України у вигляді ID - картки у громадян України є можливість отримати індивідуальний податковий номер, який наноситься безпосередньо на саму картку, а також кваліфікований електронний підпис (КЕП), що відкриває доступ до різноманітних електронних сервісів державних органів, адміністративних і банківських послуг.

  2.Чи можна використовувати ID-картку замість закордонного паспорта?

  Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України на території України, а паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України особи, на яку він оформлений, за кордоном і дає право цій особі на виїзд з України та в'їзд в Україну.

  Таким чином, для виїзду за кордон потрібно використовувати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

  Виїзд за кордон по паспорту громадянина України у формі картки можливий лише у разі укладення відповідних міждержавних угод (наразі такі угоди укладено з Турецькою Республікою та Грузією).

  3. Чи можна мати два діючих закордонних паспорти?

  Інформуємо, що згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право мати два чинних закордонних паспорта.

  Якщо, наприклад, людина подає документи на новий закордонний паспорт, при цьому старий є чинним, то вона має право залишити його.

  Обмін паспорта для виїзду за кордон здійснюється у разі: 1) зміни інформації, внесеної до паспорта; 2) виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта; 3) закінчення строку дії паспорта; 4) непридатності паспорта для подальшого використання.

  4. Де можна отримати послуги з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID – картки, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон?

  Кожен громадянин України може отримати послуги з оформлення паспорта у вигляді ID – картки вперше, здійснити обмін старого паспорта зразка 1994 року на паспорт у вигляді ID – картки, оформити паспорт громадянина України для виїзду за кодон у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби, НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

  З графіком роботи територіальних підрозділів ДМС, процедурами оформлення паспортних документів, вартістю та переліком необхідних документів можна ознайомитись тут https://dmsu.gov.ua, або ж звернувшись безпосередньо у територіальний підрозділ ДМС за місцем свого перебування.

  Погребищенський сектор УДМС у Вінницькій області знаходиться за адресою: м.Погребище, вул.Б.Хмельницького, 77 (перший поверх адміністративної будівлі відділу освіти Погребищенської міської ради).

  Додатково повідомляємо, що під час повітряної тривоги відвідувачі не приймаються, адміністративні послуги не надаються.

  Завідувач Погребищенського сектору УДМС у Вінницькій області Сергій КУЦЕНКО

 

 

 

Органи влади