Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  В селище Погребище Друге попрощалися з Героєм - воїном ПОСЛАВСЬКИМ Юрієм Михайловичем, загиблим у боях за Україну

  5 листопада 2023 року в селищі Погребище Друге Погребищенської територіальної громади провели в останню путь ще одного мужнього Захисника Пославського Юрія Михайловича, який героїчно загинув 21 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Піщанівка Херсонської області.

  Попрощатися зі своїм захисником прийшли сім’я, рідні, друзі, односельці, жителі Погребищенської та Калинівської територіальних громад, навколишніх сіл, представники міської ради, священник Української Греко-католицької церкви отець Василь, який відспівав захисника Батьківщини в церкві Парафії Вознесіння Ісуса Христа відповідно до релігійних канонів.

  На кладовищі Погребищенський міський голова Сергій Волинський у своєму виступі сказав: «Знову клята війна забрала життя нашого земляка воїна-Героя, солдата Пославського Юрія Михайловича, який народився 19 жовтня 1981 р. в селищі Погребище Друге. Навчався в Очеретнянській середній школі. Після школи був зарахований до ВПУ – 42, де здобув професію водія-тракториста. Працював зварювальником на Київському електровагоноремонтному заводі. Мав двох дітей: доньку Машу та сина Артема. Війна триває, і саме завдяки таким як Юрій банда вбивць, мародерів не дісталася до наших осель, родин і не зробили з них Ірпеня і Бучі. Він є для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради нас, заради України. Юрій Михайлович охороняв наш спокій, наш сон, охороняв наші світанки і блакитне небо, захищав кожного з нас, захищав незалежну, вільну Україну. У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним і близьким полеглого Воїна. Вічна пам’ять захиснику України».

  Священник Української Греко-католицької церкви отець Василь, звертаючись до учасників похорону, закликав всіх до єдності і молитви за покійного Юрія -солдата, який віддав найдорожче, що мав, - своє життя, за свою сім`ю, за кожного з нас, за свої ідеали свободи, закликав, щоб присутні молилися за перемогу над ворогом.

  Поховали земляка-Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.

  Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Героя України. Схиляємо голови та шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі.

  Вічна пам’ять Герою, Захиснику України.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади