Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  В с. Ординці попрощалися з Героєм - воїном Миколою Олексієнком, загиблим у боях за Україну

  Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна, яка забирає кращих синів і дочок… Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії.

  7 січня 2023 року у с.Ординці Погребищенської територіальної громади провели в останню путь мужнього Захисника, 33-ти річного земляка ОЛЕКСІЄНКА Миколу Васильовича, який загинув у бою за незалежність України з російським окупантом 30 грудня 2022 року під час виконання службових обов’язків біля н.п. Веселе Покровського району Донецької області.

  Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, жителі міста Погребище та навколишніх сіл, представники та депутати міської ради, священнослужителі Православної церкви України, які відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів біля будинку та на кладовищі.

  Біля батьківського будинку після заупокійної панахиди зі словами співчуття до рідних і близьких покійного звернувся священник Православної церкви України отець Петро, який, зокрема, сказав: «Сьогодні ми боремося із тим злом на нашій землі, що прийшло із імперії зла. Ми маємо велику надію на наших воїнів, які стоять в захисті нас від ворога, від зла. Один наш воїн вартий усіх нас, що тут зібрались, вартий усієї України. Ми сьогодні проводжаємо духовного нашого воїна Миколая, який віддав своє життя за нас, що є найбільшою любов’ю - покласти життя своє за ближніх своїх. А духовним воїном він стає тепер на небесах, де буде щитом духовним разом з іншими загиблими воїнами захищати нас від ракет, буде невидимо присутній поряд з побратимами і боронити їх».

  В центрі села, приклонивши коліно, віддали шану Герою учасники траурної процесії.

  На кладовищі секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський повідомив, що Олексієнко Микола Васильович народився 15 жовтня 1989 року в с.Ординці Погребищенського району Вінницької області. У 1996 році пішов до 1 класу Ординецької школи, яку закінчив у 2007 році. Далі з успіхом закінчив Університет сучасних знань «Україна». Останнім часом працював адміністратором на одному з підприємств м.Вінниці. Має двох синів та дочку. На початку березня без вагань пішов захищати рідну землю.

  Висловлюючи щирі співчуття,секретар міської ради,, зокрема, сказав: «Він назавжди залишився у 2022 році, щоб ми мали 2023 рік і послідуючі роки. Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину героя. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе вашої сім’ї, разом із всією громадою схиляємо голови в глибокій скорботі. Пам'ять про Миколу Васильовича житиме в наших серцях! Він є для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради нас, заради України. Україна вистоїть і стане ще сильнішою. Та в кожному подиху, в кожному ударі серця українця житиме вічна пам’ять про ці страшні події. І кожний, хто буде проходити повз цей цвинтар, обов’язково прийде і вклониться могилі молодого героя. Вічна слава Миколі! Вічна пам’ять!».

  Старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Дидик сказав, що ми зібралися тут, щоб віддати останню шану воїну, вірному сину Батьківщини Олексієнку Миколі Васильовичу, який на щиті повернувся додому. Цей хоробрий молодий чоловік без вагань став на захист рідного краю та віддав своє життя за майбутнє України. Його загибель – це важка втрата для нашої громади. Втрата кожного воїна - це велика втрата для кожного українця. Ми пам’ятаємо тебе як вірного друга, мужнього воїна та справжнього патріота України. За твою смерть ворог заплатить сповна. Спочивай з миром, воїне. СЛАВА УКРАЇНІ!!!».

  Після прощання труну із прахом Героя придали землі на місцевому кладовищі поряд з могилою батька під залпи траурного салюту та Гімну України.

  Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.

  Спи спокійно, Солдате. Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться в наших серцях.

  Вічна пам’ять захиснику України!

  Ніколи не забудемо…

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

 

Органи влади