Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  В с. Мончин Погребищенської громади попрощалися з Героєм Сергієм Балімчуком

  Сьогодні, 13 листопада 2023 року в с. Мончин провели в останню путь захисника Сергія Балімчука, який трагічно пішов з життя 12 листопада 2023 року.

  Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, побратими, представники влади та мешканці громади, які віддали шану й схилили голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини.

  Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради Сергій Скарбовійчук висловив щирі співчуття батькам, рідним загиблого воїна-Героя та наголосив: «Сьогодні в нашій Погребищенській громаді знову велике горе. Ще один молодий воїн відійшов на небеса ангелом-охоронцем. Ми прощаємось із воїном, солдатом БАЛІМЧУКОМ Сергієм Васильовичем, який помер 12 листопала 2023 року. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Ніхто і ніколи вже не поверне батькам сина, дружині - чоловіка, донечці – батька, рідним, друзям, однокласникам, односельцям - доброго і світлого душею нашого захисника. У наших серцях, у нашій пам’яті Сергій навічно залишиться Героєм, відданим сином своєї родини, воїном України. Вічна слава. Вічна пам’ять».

  До учасників траурної церемонії звернулася староста Мончинського старостинського округу Інна Ткачук. Вона повідомила, що Сергій Васильович народився 23 жовтня 1995 р. в селищі Ясенівське Луганської області. В 1996 р. сім’я переїхала на проживання в с. Мончин Погребищенського району Вінницької області. З 2002 року Сергій навчався в Мончинській середній школі. З 2012 р. навчався в Погребищенському вищому професійному училищі №42, де здобув професію елекрогазозварювальника. Після закінчення навчального закладу працював на різних роботах. В 2021 р. одружився, є маленька донечка. В січні 2023 року був мобілізований і проходив службу в 80-й десантно-штурмовій бригаді. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної та близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника Сергія стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади