Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 22.09.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  В с. Кулешів попрощалися з Героєм - воїном Богданом Кухарчуком, загиблим у боях за Україну

  Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна-війна, яка забирає кращих синів і дочок… Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії.

  12 вересня 2023 року у с.Кулешів Погребищенської територіальної громади провели в останню путь мужнього Захисника, 32- річного земляка Кухарчука Богдана Леонідовича. Війна забрала відважного, мужнього, безстрашного воїна, сина, чоловіка, батька, сусіда, товариша, гарного господаря.

  Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, жителі Кулешева та навколишніх сіл, представники міської ради, священнослужителі Православної церкви України, які відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів біля будинку та на кладовищі.

  У центрі села, приклонивши коліно, віддали шану Герою учасники траурної процесії.

  На кладовищі голова Погребищенської міської ради Сергій Волинський повідомив, що сьогодні ми прощаємося з старшим солдатом гранатометником 3-го відділення 2-го взводу оперативного призначення 3-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення військової частини Західного ОТО Національної гвардії України КУХАРЧУКОМ Богданом Леонідовичем, 12 лютого 1991 року народження.

  Богдан Леонідович в 1998 році пішов до першого класу Степанківської школи, в 2008 році закінчив 11 класів. На строкову службу був призваний в 2015 році. Одружений - дружина Ніна Сергіївна, є донечка Дар'я. З 26 лютого 2022 року захищав свою країну від агресора. 8 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області в результаті мінометного обстрілу Богдан Леонідович загинув.

  Сергій Волинський сказав: «Він боровся з ворогом та мріяв, щоб його мама, батько, дружина, донечка, земляки та всі українці жили під мирним небом, реалізовували задумане, розбудовували громаду і країну та своєю працею робили їх кращими. Але страшна війна не дала мріям БОГДАНА здійснитися. І, на превеликий жаль, він повернувся додому, щоб навіки полягти у рідній землі. Бракує слів, щоб передати душевний біль. Висловлюю щирі співчуття рідним Богдана Леонідовича. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї родини, безстрашним воїном України. Україна вистоїть і стане ще сильнішою. Та в кожному подиху, в кожному ударі серця українця житиме вічна пам’ять про БОГДАНА, про всіх воїнів-захисників, які віддали за нас життя. Вічна слава ! Вічна пам’ять!»

  Старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Дидик висловив щирі співчуття та сказав, що сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати пам'ять нашого земляка, товариша, побратима, справжнього патріота старшого солдата Кухарчука Богдана Леонідовича, який на щиті повернувся додому. Богдан був простою та щирою людиною, він розумів, що таке честь та відданість. Завдяки йому та тисячам таких же Героїв, ми вистояли в найважчі дні для України та почали давати гідну відсіч московським окупантам, які задумали нас знищити, однак напоролися на незламний характер та дух наших Воїнів. Спочивай з Богом, Воїне! Слава Україні! Героям Слава!

  Від імені 14 бригади оперативного призначення «Червона калина», бойових побратимів щирі співчуття висловив військовослужбовець Віталій. Він сказав: «Богдан був одним із тих, хто в потрібний момент став на захист неньки України, своєї сім`ї, родини. На жаль, ворог забрав його життя, але ворог не зможе забрати пам'ять про нього. І поки ми будемо пам’ятати Богдана та всіх воїнів України, вони будуть жити в наших серцях. Слава Україні».

  Благочинний Православної церкви України Погребищенської громади протоієрей Богдан, який, зокрема, сказав, що наш воїн віддав найцінніше за нас, віддав життя своє і виконав заповідь Божу: хто віддасть душу свою за інших, той буде жити вічно, користуватися вічним блаженством, яке приготовлене для всіх праведників. На жаль, століттями наші предки боролися з нелюдським сусідом, який намагався тоді і тепер повністю знищити українську націю. Але ми маємо Україну. Сьогодні таку зранену, зболену, але не скорену. І вона не стає на коліна завдяки таким воїнам-Героям як Богдан. Його прах буде спочивати, але душа його вічна і буде в числі праведників-воїнів надалі оберігати Україну. Ми сьогодні не тільки прийшли попрощатися, поспівчувати рідним, але прийшли подякувати…Ми бачимо на портреті його усміхненим. В його посмішці щирість, відвага, доброта і любов…любові до рідної землі…хай залишиться для всіх таким. Хай Господь приймає його душу в блаженні простори. Вічная пам'ять.

  Після прощання труну із прахом Героя придали землі на місцевому кладовищі поряд з могилою бабусі під залпи траурного салюту та Гімну України.

  У Богдана залишилися батьки, дружина, донька, брат, який теж захищає Україну.

  Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. З великою скорботою Погребищенська громада розділяє біль втрати. Це важка втрата для нашої громади, для Збройних Сил України.

  Спи спокійно, Солдате. Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться в наших серцях.

  Вічна пам’ять захиснику України!

  Ніколи не забудемо…

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади