Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 20.10.2021 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  13 жовтня 2021 року в кінотеатрі ім. В.Терлецького м. Погребище відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України за участі учасників АТО/ООС та їх сімей, сімей загиблих учасників АТО/ООС, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань, учнівської та студентської молоді, громадськості.

  Перед початком урочистостей учасники заходів в центрі м.Погребище поклали квіти до пам’ятного знаку «Захисникам України» та хвилиною мовчання вшанували земляків Романа Башняка, Олега Богданова, Олега Школьного, Романа Грушка, Олександра Шелепуна, Ігоря Дубова, Євгена Левчука, Володимира Мовчанюка та всіх воїнів, які загинули під час проведення АТО/ООС на Сході України.

  У своєму виступі Погребищенський міський голова Сергій Волинський зазначив: « Це свято тих, хто під свист ворожих куль та градів боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє. Шлях української звитяги, шлях до волі і незалежності стелиться ще з сивої давнини. Можемо з упевненістю стверджувати, що це свято нероздільно пов’язане з розвитком війська та козацтва, національно-визвольним рухом минулого століття та боротьбою українського народу за суверенітет і територіальну цілісність у незалежній Україні». Він привітав усіх присутніх із Днем захисників і захисниць України, святом Покрови та побажав міцного здоров’я, добра, миру, щастя, щоб Божа Матір була прихильною до кожної Погребищенської родини, до нашої рідної України.

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський вручив батькам загиблих учасників АТО/ООС Подяки, а учасникам АТО/ООС, волонтерам, військовослужбовцям четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Грамоти Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету.

  Начальник четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Гаврилюк також привітав учасників заходу із святом та вручив відзнаки Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки окремим керівникам підприємств установ та організацій Погребищенської громади за активну підтримку Української армії та її структур.

  Микола Грушко, батько загиблого воїна Романа Грушка, висловив слова вдячності присутнім учасникам АТО/ООС та керівництву громади за те, що ветерани, влада пам’ятає про загиблих воїнів, не відвертається від їх сімей, висловив сум з приводу того, що не скрізь тепер так відносяться до ветеранів, пам’яті загиблих. Він сказав: « Наші діти загинули за Україну, за нас. І поки ми пам’ятаємо про загиблих - вони живі. Ми повинні пам’ятати і проводити військово-патріотичне виховання в школах».

  Для учасників зібрання звучали патріотичні пісні, тематичні танцювальні композиції у виконанні учасників художньої самодіяльності Погребищенської громади.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради