Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.03.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  В м.Погребище попрощалися з Героєм- воїном Віталієм Аврамчуком, загиблим у боях за Україну

  Жертвуючи своїм життям, наші земляки захищають незалежність України. І ми повинні про це пам’ятати. Ми повинні пам’ятати про кожного відважного Героя, який поклав своє життя за Україну.

  17 грудня 2022 року мешканці м.Погребище провели в останню путь мужнього Захисника, 45-ти річного земляка АВРАМЧУКА Віталія Миколайовича, який 3 вересня 2022 року загинув, виконуючи бойові завдання при наступі в напрямі н.п. Сухий Ставок Херсонської області внаслідок обстрілів артилерії рашистських загарбників.

  Віталій Миколайович народився 24 листопада 1977 року в с.Павлівка. Після переїзду сім`ї в Ліщинці, закінчив тут школу та вступив до Тульчинського технікуму, де у 1996 році одержав професію лікар-ветеринар. Працював в Ліщинцях на посаді ветеринара. З листопада 1996 року по травень 1998 року проходив строкову військову службу в м.Києві. Працював на різних посадах в с.Ліщинці, м.Погребище-цукровому заводі, Погребищенській центральній лікарні, газовому господарстві.

  Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, жителі міста та сіл, де працював Віталій, військові, представники та депутати міської ради, священнослужителі Православної церкви України, які відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів біля будинку та на кладовищі.

  Біля будинку матері після заупокійної панахиди зі словами співчуття до рідних і близьких покійного звернувся благочинний храмів ПЦУ Погребищенської громади отець Богдан, який зокрема сказав: «Незважаючи на дощ, коли заплакало небо, свічка на труні не погасла. І дійсно-його свічка не погасне у вічності, бо він віддав найцінніше за нас, віддав життя своє.

  Сьогодні ми молимось і кажемо: «Господи, упокій душу убієнного там, де праведні спочивають, бо Віталій заслужив отої праведості». І Господь прийме його душу в блаженні вічні простори, адже він боронив український народ від зла, яке століттями намагається захопити нашу землю і зробити нас рабами рашистської нечисті. Але зло не може перемогти правду. Бо там, де правда-там Бог! І Бог з нами. І ми переможемо. Хоч дуже важко, що за це відходять у вічність найкращі…дуже важко батькам, особливо матерям, дружинам, дітям, рідним, друзям…Вічна пам'ять і вічна слава Віталію…І він простив тим, хто не зупинився учора перед кортежем, хто не приклонив коліно-то на їхній совісті».

  На кладовищі Погребищенський міський голова Сергій Волинський висловив щирі співчуття матері, дружині, рідним загиблого воїна-Героя та наголосив, що Віталій загинув за нас, щоб ми могли жити тут без війни. «Він віддав найдорожче – своє життя. Низький уклін і щирі співчуття мамі та рідним. Вічна пам’ять і Вічна слава Віталію – Воїну-Герою!»,- сказав Сергій Волинський.

  «Ми втратили справжнього патріота, хороброго, мужнього воїна, який в числі перших став на захист України та рідного краю. Завдяки Віталію Миколайовичу і таким, як він, безстрашним воїнам, ми встояли в найскрутніший період війни з рашистською ордою та почали давати гідну відсіч окупантам. Втрата кожного воїна, це велика втрата для кожного українця. Неможливо передати того горя і жалю, що ми всі відчуваємо. Щирі співчуття рідним Віталія. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті»,- сказав старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Дидик.

  Після прощання труну із прахом Героя придали землі на Лисогірському кладовищі під залпи траурного салюту та Гімну України.

  Світла пам'ять Героям, які поклали своє життя на вівтар Батьківщини!

  Віталій був справжнім патріотом. Він вірно служив народові України. 3 вересня він пішов у Вічність так, як йдуть усі справжні Воїни, Герої - під час бою…

  Таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади