Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.03.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  В День Святого Миколая талановита молодь Погребищенської громади загадали бажання швидкої перемоги та миру в Україні

  В День Святого Миколая у Вищому професійному училищі № 42 м. Погребище зібралась ерудована та талановита молодь Погребищенської громади. Близько 200 жителів, які були присутні в залі, разом загадали одне бажання, щоб скоріш прийшла Перемога і всі Захисники та Захисниці повернулися додому живими та здоровими.

  З привітальним словом до всіх присутніх звернулася директорка училища Каменщук Тетяна, яка зазначила, що сьогодні тут зібралась найталановитіша молодь.

  Вона побажала всім здоров’я, успіхів, натхнення,любові, творчості, затишку в родинах та наголосила: «Я найбільше бажаю миру та перемоги нашій Україні. Я дякую нашим захисникам і захисницям, які щодня стоять і обороняють нашу країну. Я дякую вам всім за те, що ви своїм прикладом, успіхами підтягуєте всіх до того рівня, на який заслужила наша Україна».

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський, приєднуючись до привітань, зазначив, що Святий Миколай несе добро і любов – те, що має об’єднувати людей. «Сьогодні всі ми звертаємось до Миколая і просимо, щоб наші воїни не гинули, щоб вони повернулись до своїх домівок, своїх рідних, дітей. Ми просимо в нього, щоб в нашій державі настав мир. А вам всім дякую за успіхи, які ви досягаєте, і цим ви приближаєте мир та у майбутньому допоможете швидко відновити країну»,- наголосив Сергій Волинський та вручив Подяку міської ради колективу ВПУ-42.

  130 учнів були нагороджені подяками та солодкими подарунками за навчальні, спортивні досягнення, художню майстерність

  Учні училища провели театралізований захід, який був наповнений численними сюрпризами та розвагами. Свято пройшло гучно, весело та цікаво. В атмосфері доброзичливості та чудового настрою учасники художньої самодіяльності училища співали пісень та танцювали.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

 

Органи влади