Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Увага!!! У Погребищенській міській територіальній громаді діє програма підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують родини, що мешкають у сільській/міській місцевості

  Повідомляємо, що Благодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» виконує партнерську програму спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (далі – ФАО (англ. Food and Agriculture Organization, FAO).

  Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини продовжує програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські господарства.

  Кожна відібрана для участі у програмі родина може отримати ваучер на суму 5 180грн для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, протипаразитарних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників, за умови, що не отримувала цю допомогу раніше.

  Надання ваучерної допомоги дозволить домогосподарствам та дрібним фермерам задовільнити нагальні потреби в продуктах для здоров'я тварин, придбати додаткові ветеринарні препарати для покращення виробничого потенціалу.

  Допомогу можуть отримати родини, що мешкають у сільській/міській місцевості та утримують птицю або до 5 голів іншої худоби, та дрібні фермери, що утримують до 50 свиней, 30 корів молочних порід чи 30 кіз.

  Отримати вищезазначену допомогу можуть такі категорії домогосподарств, які відповідають одній або декільком з наведених нижче умовам:

  • переміщені домогосподарства, які все ще займаються утриманням худоби;
  • приймаючі сім'ї;
  • родини, що повернулись у власні домівки після переселення;
  • родини зі зниженим доходом через втрату/відсутність годувальників чи інших працездатних членів родини;
  • родини з пошкодженими будинками та/або втраченими активами;
  • домогосподарства, які очолюються одним дорослим;
  • багатодітні родини (п'ять і більше членів сім'ї).

  Відібраним родинам будуть надіслані смс-повідомлення щодо подальших кроків участі у програмі.

  Жителям сіл, які бажають отримати допомогу, звертатися до старостинських округів, а жителям міста Погребище - до відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування Погребищенської міської ради за адресою: м.Погребище, вул. Б.Хмельницького, 110

  Для отримання допомоги при собі мати документ, що посвідчує особу.

  Прийом документів до 12 квітня 2024 року.

  Відділ економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування міської ради

 

 

 

Органи влади