Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Сьогодні, 18 листопада, у с. Педоси провели в останню путь Героя- воїна Віктора Володимировича Конопелька.

  Віктор в числі перших пішов захищати незалежність нашої країни, безстрашно боронити рідну землю від рашистської нечисті. На посаді стрільця-помічника гранатометника механізованого відділення в/ч А0666 нищив загарбників в зоні бойових дій з 26 лютого 2022 року. 19 жовтня 2022 року поблизу н.п.Нова Кам’янка Бериславського району Херсонської області наш земляк героїчно загинув.

  Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, жителі навколишніх сіл, військові побратими, керівництво та депутати міської ради, священнослужителі Православної церкви України, які відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів в будинку, на центральній площі села та на кладовищі.

  Вони, приклонивши коліно, простеливши вулиці рідного села осінніми квітами, проводили Героя в його останній земний шлях, подумки дякуючи за мирне небо над головою.

  Біля будинку та на кладовищі зі словами співчуття до рідних і близьких покійного звернулися: благочинний храмів ПЦУ Погребищенської громади отець Богдан, який зачитав вірш дружини брата Олега Юлії, присвячений Сергію, староста Педосівського старостинського округу Тамара Довгополюк, старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Дидик.

  Поховали земляка-Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.

  У Віктора залишились мама Ганна Григорівна, сестра Ольга, брат Олег, який також воїн ЗСУ, та брат Андрій.

  У цей скорботний для усіх нас день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Віктора, який до останніх хвилин свого життя залишався вірним своїй присязі та українському народу.

  Вічна пам'ять захиснику! Герої не вмирають!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади