Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  У селі Станилівка Погребищенської громади в останню дорогу провели Захисника України Валерія Марценюка

  15 листопада 2023 року в селі Станилівка попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника Марценюка Валерія Анатолійовича, який трагічно пішов з життя 15 жовтня 2023 року.

  Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, побратими, представники влади та мешканці громади, які віддали шану й схилили голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини.

  Священник Православної церкви України Погребищенської громади протоієрей Геннадій відспівав захисника Батьківщини біля рідного дому та на кладовищі, відповідно до релігійних канонів.

  Заступник Погребищенського міського голови Олександр Тригуб у своєму виступі зазначив: «Як би не скінчився життєвий шлях Валерія, ми знаємо, що його забрала у нас війна, яка поламала сотні тисяч доль українців, мирних та військових, забрала в батьків і в батьків найдорожче – їхніх рідних, їхні домівки, їх спокій, але не зламала нас як націю. Весь світ тепер знає, хто такі українці і якому страшному злу вони протистоять. І в цьому є велика заслуга Валерія, справжнього патріота і воїна, який захищав нас з вами, починаючи з 2015 року в складі Національної гвардії України і робив це вправно, про що свідчать численні нагороди, яких він удостоєний». Олександр Степанович від імені виконавчого комітету Погребищенської міської ради висловив щирі співчуття рідним воїна та закликав пам’ятати Валерія та усіх воїнів, хто віддав життя за майбутнє України.

  Слова скорботи та співчуття рідним і близьким покійного воїна також висловила староста Левківського старостинського округу Людмила Штогрин. Вона повідомила, що Марценюк Валерій Анатолійович народився 8 вересня 1986 року в м. Бар, згодом батьки переїхали на постійне місце проживання в село Станилівка. Після закінчення Станилівської школи, Валерій навчався в м. Бар, де здобув професію каменщика та газозварювальника. У 2016 -2018 роках приймав участь в АТО в складі Національної гвардії України. 22 листопада 2022 року був мобілізований на захист Батьківщини, мав статус учасника бойових дій. Вічна пам’ять нашим захисникам - станилівчанам Марценюку Валерію Анатолійовичу, Лавренюку Сергію Петровичу, Бігуну Олегу Васильовичу та всім загиблим воїнам України. Кожен день ми зобов’язані пам’ятати, що саме завдяки цим Героям ми маємо змогу жити та працювати.

  Поховали Захисника під Державний Гімн України та українську пісню-реквієм «Степом, степом».

  У Валерія залишились мама, сестра та брат.
  Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.
  Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.
  Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади