Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 29.05.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Сьогодні, 10 травня, у с. Дзюньків провели в останню путь Героя, воїна-добровольця Румянцева Віталія Сергійовича, який загинув 3 травня 2022 року.

  Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі,друзі, жителі та переселенці навколишніх сіл, військові, керівництво міської ради, які сформували живий коридор, ставши на коліна, під час винесення тіла воїна із будинку та після відправлення у культовій споруді.

  Священнослужителі Української Православної церкви відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів.

  Поховали воїна-добровольця із військовими почестями.

  На кладовищі міський голова Сергій Волинський повідомив, що Віталій, як тільки почалася війна, пішов добровольцем боронити нас від рашистської нечисті. «Він більше любив Батьківщину. Він пішов на війну в числі перших, щоб тут зберегти нас з вами, своїх батьків. Низький уклін та щирі співчуття батькам та рідним, ми усі зібрались тут розділити біль втрати сина. Вічная пам’ять Герою. Герої не вмирають!»,- сказав Сергій Волинський.

  Представник військомату Олександр Дидик зазначив, що людина може прожити довго і нічого значимого після себе не залишити, а може прожити життя коротке, але таке, що залишить великий слід і пам'ять серед багатьох поколінь. Це стосується покійного Румянцева Віталія Сергійовича. Він повідомив, що воїн-Герой, народився 10 листопада 1994 року. Проживав в с. Дзюньків. Середню освіту отримав у 2010 році в Дзюньківській ЗОШ І-ІІІ ст. Продовжив навчання в педагогічному коледжі, здобувши фах вчителя. Далі працював, мав мрії на майбутнє, але війна змінила все. Він пішов добровольцем у лави ЗСУ.

  «Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув під час ведення бойових дій в районі н.п. Лиман Донецької області 3 травня 2022 року. Шановні батьки, рідні та близькі, прийміть наші щирі співчуття з приводу важкої втрати. Вічна пам'ять. Ви, мамо, виховали справжнього Героя», - сказав Олександр Дидик, підійшовши до батьків та приклонив коліно.

  Керівник місцевого фермерського господарства Петро Поліщук висловив щирі слова співчуття від імені своєї родини, колективу батькам Героя, які виховали порядного, спортивного сина, який був прикладом для молоді і є взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради України. Він запропонував в честь Віталія Румянцева назвати вулицю, де Герой проживав.

  Протоієрей Віталій, настоятель Свято-Покровськогокого храму с.Дзюньків, сказав, що це страшне слово «війна» вирвало з рук батьків, близьких нашого Героя, який навіть не встиг одружитись. Ті, що називались колись нашими братами, вбивають наших рідних, близьких, діток, стариків. «Просимо Бога, щоб швидше закінчилась війна. Церква стверджує, що ті, що віддали душу за другі своя, той, хто помер за свою державу, за свою землю, захищаючи її, він матиме Царство Боже. Знаючи Віталія, його характер, немає сумніву, що Господь забере його в Царство Боже. Вічная пам'ять.

  Щирі співчуття»,- зазначив протоієрей Віталій. Щирі співчуття висловив і староста Дзюньківського старостинського округу Віктор Бараболя, який наголосив, що Герої житимуть, допоки ми про них пам’ятатимемо.

  Вічна і світла пам'ять нашому Воїну-Захиснику Румянцеву Віталію... Співчуття родині Героя ...

  Віталій був справжнім патріотом, вірним сином України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті. Слава Героям України!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади