Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  У с.Довгалівка Погребищенської громади попрощалися з Героєм Хортюком Ігорем, загиблим у боях за Україну

  Сьогодні, 13 квітня, у с. Довгалівка провели в останню путь Героя, воїна-гранатометника Хортюка Ігора, який помер 6 квітня 2022 року в лікарні ім. Мечнікова, м. Дніпро від важкого поранення, отриманого у боях з рашистською нечистю в зоні ООС.

  Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, жителі села, військові, викладачі профтехучилищ, одногрупники, керівництво Погребищенської територіальної громади, які сформували живий коридор, ставши на коліна, під час винесення праху воїна із культової споруди, де священнослужителі Православної церкви України відспівали захисника Батьківщини.

  Як розповіли про загиблого Героя староста Довгалівського старостинського округу Олександр Томчук, місцевий священник отець В’ячеслав, виконуюча обов’язки директора ДНЗ «Тетіївське професійно-технічне училище» Сузанська Наталя, він був справжнім патріотом, чуйним, чесним і добрим, наполегливим і трудолюбивим, завжди усміхненим і відкритим до спілкування. В 6 років, після смерті мами, залишився круглим сиротою. Жив з бабусею. Закінчив Довгалівську школу, Погребищенське ВПУ-42 та ДНЗ «Тетіївське професійно-технічне училище». Працював різноробочим та доглядав бабусю, яка відійшла у вічність у 82 роки. Після чого, у 2021 році пішов боронити суверенітет і територіальну цілісність України на Схід в зону ООС. Усі під час траурної церемонії в церкві і на сільському кладовищі подякували Герою і в його особі всім захисникам Батьківщини, висловили співчуття рідним. У Ігора залишилася дочка Дар`я.

  Благочинний Православної церкви України Погребищенської громади отець Богдан сказав, що душі наших воїнів, які загинули за нас, за незалежне майбутнє української нації, тепер стають для нас молитовним щитом над нашою Україною. Він висловив щирі співчуття рідним.

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський висловив щирі співчуття рідним загиблого, наголосив, що сьогодні український народ бореться проти геноциду, який влаштувала рашистська орда у цій війні. Він закликав усіх у цей важкий час бути єдиними, щоб ворог це бачив і тоді він нас ніколи не переможе.

  Дядько загиблого Героя Юрій Петрович подякував всім, хто підтримав їх родину у скрутний час, висловив подяку Збройним Силам України за мужність і героїзм.

  Труну із прахом Героя придали землі під залпи траурного салюту та Гімну України.

  Не забудемо! Не пробачимо! Світла пам‘ять Герою! Герої не вмирають. Їх просто немає поряд.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади