Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  У Погребищенській міській раді відбулася нарада зі старостами та діловодами старостинських округів

  9 квітня 2024 року під головуванням Погребищенського міського голови Сергія Волинського відбулася нарада із старостами та діловодами старостинських округів. Участь у нараді взяли заступники міського голови Олександр Тригуб та Ігор Гордійчук.

  Присутні на нараді вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

  Про підсумки приписки юнаків 2007 р.н. до призовної дільниці четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформував присутніх начальник четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Володимир Дребет.

  Начальник групи документального забезпечення четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Андрій Соборов проаналізував стан організації та ведення військового обліку, оповіщення військовозобов’язаних в Погребищенській міській територіальній громаді.

  Про хід проведення заходів з благоустрою населених пунктах громади доповів Володимир Коріненко, начальник управління з питань ЖКГ, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю, містобудування та архітектури – головний архітектор Погребищенської міської ради.

  Про виконання програми «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» в Погребищенській територіальній громаді йшлося в інформації начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування міської ради Оксани Крук.

  Заступник міського голови Олександр Тригуб наголосив усім присутнім про необхідність систематичної, постійної співпраці між органами місцевого самоврядування і четвертим відділом Вінницьким РТЦК та СП щодо оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних. «Щоб перемогти ворога, маємо робити все можливе для підтримки української армії», - зазначив він.

  У ході наради присутні мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення, напрацювали спільні механізми щодо покращення цієї роботи.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади