Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Сьогодні, 27 березня, у м.Погребище провели в останню путь нашого Героя - Віталія Халімона. Такого молодого, з планами та вірою в майбутнє, мужнього патріота та люблячого сина…

  Віталію скоро мало би виповнитися 25 років, але не судилося…В серцях близьких, рідних, друзів та побратимів він навічно буде 24-річним Героєм, який загинув у бою проти рашистів на Сході України, відстоюючи її територіальну цілісність та незалежність.

  Поховали загиблого земляка - Героя Віталія Халімона із військовими почестями та салютом в м.Погребище на кладовищі по вул. Коцюбинського.

  Віддати шану Герою прийшли представники влади громади, сотні її жителів, військові, які сформували живий коридор зі свічками та квітами під час руху траурної процесії від дому до кладовища.

  Проводжали Віталія у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою, яку відслужили священнослужителі Православної церкви України.

  Благочинний Православної церкви України отець Богдан, звертаючись до учасників траурної церемонії, зазначив: «Віталій поповнив щит Ангелів захисту над нашою Україною. Ми маємо не одного героя. Війна триває з 2014 року. Ми стоїмо на правді. Ми переможемо. Там, де правда - там Бог. Вічна пам'ять воїну-Віталію. Він віддав найдорожче – своє життя. Немає більшої любові, казав Спаситель, коли хтось віддасть душу свою ради інших. Він тепер буде нашим захисником і на небі і в наших душах. Велике співчуття рідним».

  Представник військової частини-заступник командира роти Дмитро Гунько, який разом з Віталієм служив, висловив співчуття батькам та наголосив: «Віталій до останнього подиху захищав мир і спокій на Україні. Пам'ять про нього назавжди житиме в наших серцях. За смерть Віталія ми з побратимами ворогові помстимося. Хай земля йому буде пухом. Вічная пам'ять»

  Звертаючись до присутніх, міський голова Сергій Волинський сказав: «Сьогодні нашу громаду спіткало велике горе. Загинув син, герой, який нас боронив. У нашій пам’яті, наших серцях назавжди залишиться Віталій – як воїн, патріот, світла людина. Низький уклін та щирі співчуття батькам, ми усі тут зібрались, щоб розділити біль втрати їхнього сина. Вічная пам’ять Герою!»

  Тут на кладовищі з Віталієм, який героїчно загинув на Сході України, попрощалися востаннє, схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти.

  Військовий до останніх хвилин свого життя залишався вірним своїй присязі та українському народу.

  Вічна пам'ять захиснику! Герої не вмирають!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади