Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  У м.Погребище підняли олімпійських прапор

  4 лютого 2022 року у м.Погребище підняли олімпійських прапор. Це зробили, аби підтримати українських спортсменів, які беруть участь в зимових Олімпійських іграх, що стартували у Пекіні.

  До акції долучились працівники міської ради на чолі із заступником міського голови Ігорем Гордійчуком, спортсмени, громадські активісти та мешканці.

  Зазначимо, що сорок п’ять спортсменів України з 12 видів спорту вирушають у Пекін на зимову Олімпіаду. Національний олімпійський комітет повідомляє, що по чисельності це буде найбільша команда за всі роки зимових Ігор.

  Зокрема, у складі олімпійської команди є переможці попередніх Ігор: біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко та фристайліст Олександр Абраменко, а також три призери Юнацьких Олімпійських ігор – фігуристи Олександра Назарова-Максим Нікітін та Іван Шмуратко.

  Як і на минулорічних літніх Олімпійських іграх, спортивну честь Вінниччини у столиці Піднебесної захищатиме один спортсмен. Якщо влітку це був майстер спорту з кульової стрільби Олег Царьков, то цього разу – лижниця Валентина Камінська.

  Учасники заходу побажали нашим спортсменам успішного виступу.

  Сектор фізичної культури і спорту УСЗН Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади