Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Турнір Погребищенський міської територіальної громади з шашок присвячений Дню захисту дітей

  21 травня 2024 року в м.Погребище на базі КЗ "Погребищенський Центр дитячої та юнацької творчості" відбувся турнір Погребищенська міської територіальної громади з шашок присвячений Дню захисту дітей. В турнірі приймали участь 22 дитини.

  Перед початком змагань дітей привітали завідувач сектору фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенська міської ради Віктор Демиденко та головний суддя, Сивак Тетяна Василівна, які побажали діткам щасливого безтурботного дитинства, гарних і позитивних емоцій від змагань та перемогти найсильнішому.

  За результатами турніру призові місця розподілили наступним чином:

  • 1 місце – Бабаєва Аміна;
  • 2 місце – Кравченко Дмитро;
  • 3 місце – Кравченко Назар.

  Всі учасники турніру отримали масу задоволень та позитивних емоцій адже були нагороджені грамотами та подарунками. А переможці ще й отримали медалі.

  Велика подяка директору КЗ "Погребищенський Центр дитячої та юнацької творчості" Слівінській Г.М. за надану можливість у проведенні змагань у приміщенні КЗ "Погребищенський Центр дитячої та юнацької творчості", Сивак Т.В. за суддівство.

  І, звичайно, найбільша вдячність нашим захисникам, які бо ронять Україну від агресора і дають можливість дітям тренуватися та приймати участь у змаганнях! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

  А всім діткам бажаємо щасливого дитинства під мирним українським небом!

  Сектор фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади