Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Третій тур першого (відбіркового) етапу Обласних спортивних змагань «Олімпійська надія» Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед команд ДЮСШ та територіальних громад Вінницької області (дівчата 2009 р.н. і молодші)

  25 листопада 2023року в м. Погребище у спортивному залі ВПУ № 42 відбувся Третій тур першого (відбіркового) етапу Обласних спортивних змагань «Олімпійська надія» Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед команд ДЮСШ та територіальних громад Вінницької області (дівчата 2009 р.н. і молодші).

  Участь у змаганнях взяли 4 команди: Агрономічне, Козятин, Погребище, Стрижавка. На змаганнях нашу громаду представляла команда КЗ «Погребищенський ліцей № 2», 1 спортсменка з «Черемошненська філія КЗ «Погребищенський ліцей № 1» та 1 спортсменка з КЗ «Булаївська гімназія».

  Перед початком змагань з вітальним словом до учасників змагань звернувся завідувач сектору фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради Віктор Демиденко, який побажав спортсменам бути завжди впевненими у перемозі, ставити перед собою високі цілі та досягати їх. Всі ігри виявились дуже емоційними і напруженими, а інтрига хто переможе трималась до самого кінця.

  • В ІІІ турі виграла команда Стрижавка;
  • ІІ місце у команди Козятин;
  • ІІІ місце у команди Агрономічне;
  • ІV місце у команди Погребище.

  Велика подяка суддям: Колосівському О.Л., Горбачику Ю.О. а також тренеру та вчителю фізичного виховання Воровському О.С., директорці ВПУ № 42 м.Погребище Каменщук Тетяні Дмитрівні за надану можливість в проведенні змагань у спортивному залі ВПУ № 42, головному лікарю КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» Роздольському І.Г., а також Вікторії Джурі та дівчатам за чудові патріотичні танці. Дякуємо дівчаткам з нашої команди, які дуже старались. Побажаємо нашій команді дівчат на наступний рік кращих результатів.

  Дякуємо Збройним Силам України та усім Захисникам України за мирне небо та можливість організації та проведення заходу.

  Сектор фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради

 

 

 

 

Органи влади