Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.03.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

 С.Волинський взяв участь у засіданні Координаційного центру з гуманітарних та соціальних питань

  21 грудня 2022 року в малій залі міської ради відбулося засідання Координаційного центру з гуманітарних та соціальних питань Погребищенської міської територіальної громади.

  Відкриваючи засідання керівник Центру Анатолій Білик проінформував про пророблену роботу зі збору та доставки гуманітарної допомоги у військові лікувальні заклади, де перебувають наші земляки. Також він повідомив, що на фронт депутатом Погребищенської міської ради Олександром Колотуцьким здійснено три поїздки в місця дислокації наших захисників-земляків.

  Окрім цього, нами було відправлено автомобілі з продуктами харчування та засобами гігієни у військові частини на Схід та Південь України. Також мешканці населених пунктів громади самостійно допомагають нашим захисникам.

  В обговоренні питання про співпрацю з мешканцями громади, підприємствами, установами, організаціями, сільгоспформуваннями, депутатським корпусом з одного боку та представниками військових формувань (де перебувають наші захисники) з іншого щодо налагодження ефективної взаємодії організації збору, вивчення нагальних потреб та оперативної доставки допомоги в Збройні Сили України взяли участь: Погребищенський міський голова Сергій Волинський, начальник четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Гаврилюк, заступник Погребищенського міського голови Олександр Тригуб, директор Погребищенського ВПУ-42 Тетяна Каменщук, начальник загального відділу міської ради Сергій Доманський, начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Сергій Скарбовійчук, заступник міського голови Ігор Гордійчук.

  Прийнято рішення в структурі центру створити мобільну групу, яка займатиметься за напрямками допомоги.

  Підводячи підсумок зібрання керівник Центру Анатолій Білик від імені Координаційної ради висловив слова вдячності старостам та всім жителям громади за активну участь у допомозі нашим захисникам. «Разом ми здолаємо ненависного ворога»,- сказав Анатолій Білик.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади