Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
Ця пам'ятна дата була встановлена у 2000 році з метою всенародного вшанування пам'яті мільйонів українців, чиї життя забрала Друга світова війна.
Цей день став символом героїзму та мужності українського народу, який підкорився тоталітарному режиму та постраждав від його розправи. У зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами.
На них чекали тяжкі випробування повоєнних років.
Однак, війна знову прийшла на територію України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. На нашу землю падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Усе повторюється. Тільки загарбники інші – рашисти.
Українські воїни ведуть боротьбу за кожний сантиметр рідної землі. Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо.
Тож священним обов’язком кожного із нас є – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу.
Вічна пам’ять загиблим.
Честь і слава живим героям!
Відділ організаційної та інформаційної роботи



























