Погребищенська міська рада
Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 22.05.2026 року
pogreb_miskrada@ukr.net
Графік роботи:
Пн-Чт: 8:00-15:00(13:00-13:45)
Пт: 8:00-16:00(13:00-14:00)

Лиси   Щодо весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

  На виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб у Вінницькій області упродовж травня 2026 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

  З метою профілактики захворювання, приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу у лісах, на узліссях, узбіччях доріг, берегах річок, межах сільськогосподарських угідь, у місцях мешкання диких м’ясоїдних тварин. Принада з вакциною безпечна для людей і тварин (має вигляд невеликих брикетів, розміром із сірникову коробку, із запахом м’ясо-кісткового борошна).

  Кампанія буде проводитися під контролем спеціалістів Вінницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за участі спеціалістів Погребищенського відділу Вінницької РДЛВМ, майстрів лісу Іллінецьке лісове господарство ДП «Ліси України», лісників ДП «Погребищенський райагроліс», користувачів мисливських угідь, старостинських округів та представників Погребищенської територіальної громади.

  Завідувач Погребищенського відділу Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини Олександр СУМАНЄЄВ

 

Лиси

 

 

Органи влади