Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.05.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні мешканці Погребищенського краю!

  Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

  Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

  Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати.

  Друга світова охопила значну частину планети. Участь у ній взяла шістдесят одна держава. За різними оцінками, в тій війні загинуло від п’ятдесяти до вісімдесяти п’яти мільйонів людей.

  Війна двічі «прокотилася» Україною, залишаючи по собі тисячі солдатських могил, відібравши життя близько п’яти мільйонів цивільних осіб, більше трьох мільйонів українських воїнів, із них понад шести тисячам воїнів нашого краю не судилося дожити до миру.

  Сьогодні кривава війна фашистського рашизму знову затьмарила наше небо. Титанічна битва нашого народу за перемогу над намаганнями росії знищити нас, як націю, триває.

  Саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу над росією, яка відновить територіальну цілісність України та унеможливить в майбутньому агресію російського імперіалізму проти будь-кого на планеті.

  З нагоди Дня пам’яті та 79-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бажаю, щоб в Україні запанував довгоочікуваний мир.

  Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та швидшого відродження рідної незалежної Україні!

  Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади